12/2/2020
چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹
تولید روزانه خودرو به 4 هزار دستگاه رسید/ علیرغم تحریم‌ها رشد صنعت مثبت شد
رضا رحمانی:

تولید روزانه خودرو به 4 هزار دستگاه رسید/ علیرغم تحریم‌ها رشد صنعت مثبت شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه گفت: علیرغم همه فشارها و تحریم های دشمنان، رشد صنعت کشور طبق گزارش بانک مرکزی از منفی 12.5 درصد در اسفند ماه 97 به مثبت 2.3 درصد در دی ماه امسال رسیده است.

اعتمادآنلاین| رضا رحمانی در ادامه افزود: دشمنان فشارها و تحریم های سخت را بر ما تحمیل کرده اند، اما ما می‌توانیم از این شرایط عبور کنیم و تهدیدها را به فرصت بدل کنیم، همچنان که تاکنون نیز توانسته ایم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، تصریح کرد: سال گذشته رمز دشمنان تعطیلی پی در پی کارخانه ها بود که خوشبختانه با تلاش تمامی فعالان عرصه تولید این نقشه با شکست مواجه شد .

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص طرح اصلاح قیمت بنزین و اقدامات وزارتخانه برای جلوگیری از گرانی در آن مقطع بیان کرد: در آن شرایط ما مردانه پای کار آمدیم، قیمت‌ها را کنترل کردیم و نگذاشتیم اثر روانی اصلاح قیمت بنزین باعث گرانی در جامعه بشود.

 

رحمانی در ادامه افزود: رسالت سختی بر دوش ما است و این رسالت و تکلیف ایجاب می‌کند که مردانه و با تمام قوا پای کار بیاییم.

 

وی در خصوص وضعیت خودرو نیز گفت: تولید خودرو به حمدالله به وضعیت مناسبی رسیده است و اکنون به تولید روزانه 4 هزار خودرو رسیدیم.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها