4/3/2020
جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امیرآبادی حرف‌های خودش را تکذیب کرد/ پوردها را من خریدم نه مجیدی!

امیرآبادی حرف‌های خودش را تکذیب کرد/ پوردها را من خریدم نه مجیدی!

مهدی امیرآبادی گفت: بنده در همه رسانه‌ها و در تلویزیون هم صراحتاً گفتم در استفاده از کلمات دچار اشتباه شده‌ام و پودر‌ها را خودم خریداری کرده بودم.

اعتمادآنلاین|  وکیل فرهاد مجیدی دیروز خبر از شکایت سرمربی استقلال از مهدی امیرآبادی داد و گفت: به دلیل اظهارات کذب و انتشار اخبار خلاف واقع از سوی امیرآبادی شکایت کیفری با موضوع نشر اکاذیب تقدیم مراجع قضایی خواهد شد.


مهدی امیرآبادی در همین خصوص به خبرورزشی گفت: بنده در همه رسانه‌ها و در تلویزیون هم صراحتاً گفتم در استفاده از کلمات دچار اشتباه شده‌ام و پودر‌ها را خودم خریداری کرده بودم! حالا اینکه چه اصراری به ادامه بازی وجود دارد را نمی‌دانم. من سال‌ها با فرهاد مجیدی همبازی و هم‌اتاقی بودم و دوستش دارم و به تصمیمش احترام می‌گذارم و بعید می‌دانم کار به جایی بکشد که 2 رفیق بخواهند از یکدیگر شکایت به دادگاه ببرند.


امیرآبادی در مورد بازی استقلال و الاهلی گفت: هرکس بازی را دیده باشد، می‌داند استقلال شایسته پیروزی مقتدرانه در این مسابقه بود، اما بدشانسی و قضاوت پراشتباه داور باعث باخت شد. داور فقط در صحنه گل دوم استقلال خطا نداشت بلکه یکی، دو پنالتی مسلم را هم برای تیم‌مان نگرفت. ولی استقلال در بازی برگشت شکست سنگینی به الاهلی تحمیل خواهد کرد.

 

منبع: خبرورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها