4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
خرس گریزلی به یک مدرسه ابتدایی حمله کرد + تصاویر و ویدئو

خرس گریزلی به یک مدرسه ابتدایی حمله کرد + تصاویر و ویدئو

یک خرس گرسنه با ورود به محوطه مدرسه، سطل‌های زباله را به هم ریخت و سپس بعد از دو روز توسط مسئولین مربوطه بیهوش شد.

اعتمادآنلاین| اخیرا اعلام شده که یک خرس گریزلی روز جمعه در نزدیکی مدارس لس‌آنجلس دیده شده که در حال گشتن در سطل‌های زباله بوده است. این خرس 44 کیلویی ماده ابتدا در ساعت 2:30 صبح جمعه در منطقه می‌فلاور دیده شد.

 

جالب این است که این خرس به نظر کاملا بی‌خیال و بی‌تفاوت به خودرو‌های خبری رفتار کرده و بدون توجه به مسیر خود ادامه داده است. گفته می‌شود که شهروندان ساکن در آن منطقه اعلام کردند این خرس با وجود کنجکاوی زیاد به کاملا بی‌خطر رفتار کرده و هیچ نوع رفتار خشونت‌باری از خود نشان نداده است.

 

همچنین ساکنان این منطقه اظهار کردند خرس مذکور مدت زیادی را در سطح خیابان به چرخیدن ادامه داد و حتی سگی را که به او پارس می‌کرد را ترساند. افسر مراقبت از محیط زیست و حیوانات کالیفورنیا در این باره اعلام کرد که به احتمال زیاد خرس از گشنگی زنج می‌برده و به همین دلیل در سطل‌ها به دنبال غذا بوده است. بر طبق گفته وی، خرس‌ها از محل و زمان قرارگیری زباله‌ها مطلعند و این امر آن‌ها را در زمان‌های مشخص به محیط زندگی انسان می‌کشاند.

 

1

 

گفتنی است که خرس مذکور ابتدا در روز پنجشنبه در همان مکان، کنار مدرسه ابتدایی دیده شد و این اتفاق تا آغاز روز جمعه چندین بار اتفاق افتاد. گفته می‌شود مسئولین محیط زیست و حفاظت از حیوانات کالیفورنیا پس از بیهوش کردن این خرس آن را به جنگل‌های حفاظت‌شده لس‌آنجلس بردند.

 

در ادامه گزارش خبری درباره این واقعه را مشاهده می‌کنیم:

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها