6/4/2020
پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
دامن زدن به اختلاف‌ها به هیچ‌ وجه صلاح نیست/ مجلس یازدهم قصد جدال با دولت ندارد/ جامعه نباید به دلیل تحمل گرفتاری‌ها نسبت به نظام بدبین شود‌/ به تلاشی جهادی احتیاج داریم
حسین کنعانی‌مقدم، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»:

دامن زدن به اختلاف‌ها به هیچ‌ وجه صلاح نیست/ مجلس یازدهم قصد جدال با دولت ندارد/ جامعه نباید به دلیل تحمل گرفتاری‌ها نسبت به نظام بدبین شود‌/ به تلاشی جهادی احتیاج داریم

حسین کنعانی‌مقدم گفت: مردم ایران مخصوصاً در 2 سالی که گذشت مشکلات‌شان بیشتر از هر مقطع دیگری شد و برای اینکه جامعه به دلیل تحمل گرفتاری‌ها نسبت به نظام بدبین نشود‌ لازم است کاری جهادی صورت گیرد.

اعتمادآنلاین| حسین کنعانی‌مقدم، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اظهار داشت: مجلس یازدهمی‌ها از مردم رأی گرفته‌اند تا بتوانند با تصویب قانون‌هایی مشکلات را کاهش دهند. اینکه مجلس بعدی چه کارنامه‌ای خواهد داشت و با چه رویکردی فعالیت خواهد کرد بسته به تشکیل کمسیون‌های اختصاصی است و باید منتظر بمانیم، ببینیم چطور می‌توانند وظیفه نمایندگی را به انجام رسانند (بیشتر بخوانیم).

 

مجلس یازدهمی‌ها آمده‌اند تا موثر باشند

 

او افزود: برخی می‌گویند اصولگرایانی که به بهارستان راه یافته‌اند قصد دارند با از کار انداختن دولت و ناکارآمدن شناساندن دولتی‌ها شرایط را برای برنده شدن خود در انتخابات 1400 ریاست‌جمهوری فراهم کنند. در پاسخ به مروجان چنین ذهنیتی باید گفت، قطعاً این‌طور نیست و مجلس یازدهمی‌ها آمده‌اند تا با تغییر شکل در روند قانون‌گذاری و نظارت در راستای کاهش مشکلات موثر باشند بلکه از این طریق مردم به آرامش برسند (بیشتر بخوانیم).

 

کاری جهادی لازم است

 

کنعانی‌مقدم توضیح داد: انتخابات تمام شد و حالا وقت آن است که همه هر کاری که می‌توانند انجام دهند تا سختی‌ها کمرنگ شوند. مردم ایران مخصوصاً در 2 سالی که گذشت مشکلات‌شان بیشتر از هر مقطع دیگری شد و برای اینکه جامعه به دلیل تحمل گرفتاری‌ها نسبت به نظام بدبین نشود‌ لازم است کاری جهادی صورت گیرد. پس در چنین شرایطی دامن زدن به اختلاف‌ها به هیچ‌ وجه صلاح نیست (بیشتر بخوانیم).

 

حسین کنعانی‌مقدم در پایان گفت: مجلس یازدهم قصد جدال با دولت ندارد.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها