4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
قالیباف تندروها را کنترل خواهد کرد/ اکنون زمان خوبی برای دعوا نیست/ مجلس یازدهم باید به دولت کمک کند/ برخی قصد تخریب و ناکام گذاشتن دولت روحانی را دارند/ احمدی‌نژاد را هم می‌خواستند مثل روحانی زمین‌گیر کنند
عباس سلیمی‌نمین، تحلیلگر سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»:

قالیباف تندروها را کنترل خواهد کرد/ اکنون زمان خوبی برای دعوا نیست/ مجلس یازدهم باید به دولت کمک کند/ برخی قصد تخریب و ناکام گذاشتن دولت روحانی را دارند/ احمدی‌نژاد را هم می‌خواستند مثل روحانی زمین‌گیر کنند

عباس سلیمی‌نمین گفت: عده‌ای قصد تخریب و ناکام گذاشتن دولت روحانی را داشتند و نتوانستند. همان‌طور که در سال‌های پیش هم گروهی مجدانه می‌کوشیدند احمدی‌نژاد را قبل از موعد قانونی کنار بگذارند و سیستم به آنها اجازه نداد دولت ایشان را در میانه راه زمین‌گیر کنند.

اعتمادآنلاین| سعید شمس- عباس سلیمی‌نمین، تحلیلگر سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اظهار داشت: مجلسی‌ آینده با برخی ضعف‌های دولت مواجه خواهد شد 

 

تندروها حتماً با مدیریت آقای قالیباف کنترل خواهند شد

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در ادامه گفت:  بعید است که جریان تندرو در صحن مجلس غالب شود و با هیاهو به کارش ادامه بدهد، کمااینکه نمایندگان این جریان در مجلس فعلی حضور داشتند و از آنجا که توسط جاهایی کنترل شدند نتوانستند جار و جنجال به پا کنند. در مجلس یازدهم هم تندروها حتماً با مدیریت آقای قالیباف کنترل خواهند شد (بیشتر بخوانیم).

 

بعید است که جریان تندرو در صحن مجلس غالب شود و با هیاهو به کارش ادامه دهد.

 

دشمنی‌ها به اوج رسیده است

او افزود: ایرانی‌ها شرایط بسیار دشواری دارند؛ به عبارتی دشمنی‌ها به اوج خود رسیده و هر روز تهدید و تحدیدهای بیشتری را متحمل می‌شویم. به همین دلیل، قطعاً تندروها کنترل خواهند شد تا مجلس به خوبی بتواند به دولت کمک کند. برخی قصد تخریب و ناکام گذاشتن دولت روحانی را داشتند و نتوانستند. همان‌طور که در سال‌های پیش هم گروهی مجدانه می‌کوشیدند احمدی‌نژاد را قبل از موعد قانونی کنار بگذارند و سیستم به آنها اجازه نداد دولت ایشان را در میانه راه زمین‌گیر کنند (بیشتر بخوانیم).

 

ایرانی‌ها شرایط بسیار دشواری دارند؛ به عبارتی دشمنی‌ها به اوج خود رسیده و هر روز تهدید و تحدیدهای بیشتری را متحمل می‌شویم.

 

اکنون زمان خوبی برای دعوا نیست

 

عباس سلیمی‌نمین در پایان صحبت‌هایش گفت‌: اکنون زمان خوبی برای دعوا نیست. در واقع در شرایطی که بن‌بست‌های بی‌شماری را پیش روی خود می‌بینیم لازم است به هم‌صدایی برسیم.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها