4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
یک سوم بودجه امسال بیمه سلامت هنوز پرداخت نشده است
طاهر موهبتی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

یک سوم بودجه امسال بیمه سلامت هنوز پرداخت نشده است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ضمن اشاره به چگونگی تخصیص بودجه امسال این سازمان بیمه‌گر تا این مقطع زمانی، درعین حال در خصوص اعتبار 1660 میلیارد تومانی بیان شده توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی ارائه کرد.

اعتمادآنلاین| طاهر موهبتی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: درخصوص پرداخت اعتباراتی که جناب آقای دکتر نوبخت رییس محترم سازمان برنامه و بودجه اعلام نمودند 1660میلیارد تومان از تخصیص امسال به سازمان بیمه سلامت اختصاص یافته است که، به محض دریافت پول حتماً به طور معمول در 24 یا 48 ساعت در سراسر کشور توزیع می‌شود. اما علی رغم پیگیری‌های مکرری که به صورت لحظه‌ای و ساعتی از خزانه‌داری داشته ایم تا کنون هیچ گونه وجهی به حساب سازمان بیمه سلامت واریز نشده است.

 

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی افزود: از تخصیص سال 98 نیز حدودا مبلغ 2000 میلیارد تومان دیگر باقی مانده که امیدورایم در روز های باقی مانده سال جاری این مبلغ تخصیص داده شود و به دست ما برسد. در حال حاضر پولی که از خرانه داری دریافت نموده ایم حدودا 70 درصد اعتبار مصوب بوده است؛ به عبارت دیگر یک سوم بودجه مصوب مجلس برای سازمان بیمه سلامت در سال 98 را هنوز دریافت نکرده‌ایم.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها