4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
با راه‌اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی آینده روشنی خواهیم داشت
صدیق:

با راه‌اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی آینده روشنی خواهیم داشت

قهرمان اتومبیلرانی زنان کشورمان گفت: راه اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی بسیار مفید و موثر خواهد بود و آینده روشنی برای این رشته به ارمغان خواهد آورد.

اعتمادآنلاین| لاله صدیق قهرمان اتومبیلرانی ایران با حضور در محل جدید این فدراسیون با مازیار ناظمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

صدیق در مورد این جلسه گفت: به عقیده من این گونه جلسات یک گام مثبت و انگیزشی است که وقتی فردی به تازگی مسئولیت یک خانواده را برعهده می‌گیرد، با اعضای آن خانواده جلسه مشترکی داشته باشد. هر فدراسیون یک خانواده است و اعضای آن حرف‌هایی برای گفتن دارند. اتفاقی که رخ داد، بسیار امیدوار کننده بود و مهمترین پیامش هم این است که می‌دانم مسئولی در راس کار قرار گرفته که همیشه در کنار ما خواهد بود.

 

او گفت: این اقدام و برگزاری جلسات مشترک یک حمایت معنوی برای تمام ورزشکاران این رشته است و انگیزه همه را برای ادامه راه بیشتر می‌کند. کلیات صحبت‌ها در جلسه امروز پیرامون این موضوع بود که بتوانیم روی بحث آموزش اقدامات مثبتی انجام دهیم و هدف‌مان هم افزایش ورودی‌های این رشته باشد. استعدادیابی و پرورش استعدادها هم از دیگر مواردی بود که قرار شد تمرکز خوبی روی آن داشته باشیم.

 

قهرمان اتومبیلرانی زنان ایران با تاکید بر همگانی شدن این رشته جذاب گفت: حمایت‌های همه‌جانبه برای معرفی این رشته به عموم مردم و آشنایی با قهرمان‌های این فدراسیون از دیگر مواردی بود که در جلسه مورد بحث قرار گرفت. این برنامه‌ها می‌تواند به بزرگتر شدن خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی کمک کند. موضوع مهمتر هم احترام و ارج نهادن به زنان ورزشکار است که به خوبی این امر را مدنظر گرفته شده است.

 

صدیق با اشاره به راه‌اندازی آکادمی گفت: به عنوان یکی از اعضای این خانواده قطعا برای انجام هر کاری در کنار سرپرست فدراسیون خواهم بود تا این رشته به جایگاه واقعی خود برسد، یکی از مواردی که در جلسه عنوان شد، راه‌اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی بود که به نظرم اتفاقی خوبی است و می تواند کمکی بسزایی به پیشرفت این رشته ورزشی در ایران کند. من شخصا خودم را در این راه در کنار مدیری می‌بینم که برای تحقق اهداف ورزشی ما ورزشکاران تلاش می کند و بدون شک برای هر ورزشکاری این نهایت خوشحالی است که مدیرش هم تفکر مشترکی با او داشته باشد.

 

عضو فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با اشاره به روابط بین‌الملل فدراسیون در ادوار گذشته، گفت: در یکی، دو سال اخیر ما در عرصه‌های بین‌المللی بسیار کمرنگ شده‌ایم. امیدوارم که بتوانیم ارتباط‌های بین‌المللی خود را تقویت کنیم تا از حمایت‌های فدراسیون جهانی هم برخوردار شویم. من همچنان در فدراسیون جهانی یک کرسی دارم که قطعاً باید جایگاه خود را تقویت کنیم.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها