5/29/2020
جمعه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
برنامه‌ریزی مرد انگلیسی برای مرگ باعث زنده ماندنش شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

برنامه‌ریزی مرد انگلیسی برای مرگ باعث زنده ماندنش شد

مرد انگلیسی که حتی برنامه تشییع‌جنازه و دفن خود را هم ریخته بود، به شکل معجزه‌آسیایی درمان پیدا کرد و به زندگی بازگشت.

اعتمادآنلاین| مرد انگلیسی که حتی برنامه تشییع‌جنازه و دفن خود را هم ریخته بود، به شکل معجزه‌آسیایی درمان پیدا کرد و به زندگی بازگشت.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از روزنامه میرور، «پیتر هندز» 6 هفته بعد از مرگ خواهرش لیزلی متوجه شد که خود نیز به سرطان مبتلاست و فرصت چندانی برای زندگی نخواهد داشت.

 

پزشکان ژانویه 2017 بود که به هندز خبر دادند به سرطان روده مبتلا شده و 6 ماه بیشتر فرصت زندگی ندارد، او نیز از شغل خود استعفا کرد و پول حاصل از بازخریدش را هم خرج مراسم تشییع‌جنازه و تدفین خود کرد، کت و شلوار مخصوص و قبری نیز در کنار خواهر خود خرید.

 

اما این اتفاق رخ نداد تا اینکه پزشک معالجش آوریل 2018 به او خبر داد می‌توانند شیمی‌درمانی را آغاز کنند و دسامبر همان سال نیز تحت عمل جراحی بسیار حساس و 13ساعته‌ای قرار گرفت.

 

هندز که تمام پول‌هایش را صرف امور خیریه نجات معتادان و کمک به همسرش برای پرداخت قسط‌های خانه‌ جدیدشان کرده بود، در حالی تحت این عمل جراحی قرار گرفت که شانس موفقیت آن حدود 50 درصد بود. با وجود این، او سرطان را شکست داد؛ پس قبر و تابوت خریداری‌شده‌اش خالی ماند و با اینکه هزینه خاکسپاری را هم پرداخته بود به زندگی ادامه داد.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها