4/7/2020
سه شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
مردم با خودداری از سفر، نوروز 99 را در کنار اعضای خانواده سپری کنند/ پس از شکست کرونا شرایط خوبی برای سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم کرد
علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی:

مردم با خودداری از سفر، نوروز 99 را در کنار اعضای خانواده سپری کنند/ پس از شکست کرونا شرایط خوبی برای سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم کرد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بعد از اعلام تعطیلی محوطه های تاریخی، موزه‌ها و نوروزگاه‌ها در نوروز 99، در بیانیه‌ای مردم را به سفر نرفتن و ماندن در خانه برای مقابله با کرونا دعوت کرد.

اعتمادآنلاین| علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بیانیهای ضمن دعوت مردم برای سفر نرفتن و در خانه ماندن جهت مقابله با کرونا، از تمهیدات ویژه سفر برای هموطنان بعد از فروکش کردن شیوع این بیماری خبر داد.

 

در بیانیه علی اصغر مونسان آمده است: «بی‌تردید مهم ترین انگیزه سفر و گردشگری کمک به ارتقاء سلامت جسمی و روحی انسانها است و در جایی که احساس خطر و ناامنی وجود دارد خودبه‌خود موضوع سفر تحت الشعاع قرار می‌گیرد. بر همین سیاق شیوع ویروس کرونا موجب کاهش و حتی حذف سفر به صورت مقطعی شده تا سلامت جوامع حفظ شود.

 

اینجانب به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از همراهی روز افزون مردم فهیم کشورمان، از عموم مردم می‌خواهم با خودداری از سفر، نوروز 99 را در کنار اعضای خانواده در منزل با صحت و سلامتی سپری کنند. بی تردید ایران اسلامی از این بحران با سربلندی بیرون خواهد آمد و این قول را به مردم صبور کشورمان می‌دهم که پس از شکست کرونا شرایط خوبی در شان ملت بزرگوار ایران برای موجی از سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم کرد.»

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها