3/9/2021
سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
سازمان حج و زیارت: وجه حج 99 را الکترونیکی پرداخت کنید

سازمان حج و زیارت: وجه حج 99 را الکترونیکی پرداخت کنید

سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت از امکان پرداخت غیرحضوری و الکترونیکی وجه حج تمتع 99 خبر داد و گفت: تمام فرآیند ثبت‌نام حج تمتع 99 اعم از انتخاب کاروان‌ها، ثبت‌نام و پرداخت مرحله اول تشرف به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می‌گیرد.

اعتمادآنلاین| اکبر رضایی با بیان این مطلب افزود: برای نام‌نویسی و انتخاب کاروان هم نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر زیارتی نبوده و متقاضیان می‌توانند بعد از نام‌نویسی به صورت غیرحضوری، با هماهنگی قبلی با مدیر کاروان نسبت به تحویل مدارک اقدام کنند و ثبت نام خود را قطعی کنند.

 

رضایی همچنین تأکید کرد: به تمام متقاضیانی که قصد پرداخت وجه مرحله اول نام‌نویسی را پس از طی مراحل ثبت‌نام دارند، توصیه می‌کنیم لزومی به مراجعه به دفاتر زیارتی و بانک‌ها نیست و پس از قطعی کردن ثبت نام خود از گزینه منوی پرداخت الکترونیکی که در سامانه https://reserve.haj.ir وجود دارد، استفاده کنند.

 

وی با اشاره به اطلاعیه قبلی سازمان حج و زیارت درباره ثبت‌نام از متقاضیان حج 99، از آغاز نام‌نویسی اولویت‌های ذخیره خبر داد.

 

رضایی گفت: فرآیند ثبت‌نام از اولویت‌های ذخیره از امروز چهارشنبه 21 اسفند فعال شده و دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1386 می‌توانند به سامانه https://reserve.haj.ir مراجعه و به انتخاب کاروان مبادرت کنند.

 

وی با بیان اینکه طی مراحل ثبت نام اولیه به صورت غیرحضوری انجام می‌گیرد، گفت: افرادی که قصد نام‌نویسی دارند حتما باید به تکمیل و به‌روزرسانی اطلاعات خود پرداخته باشند که به افرادی که این کار را انجام نداده‌‌اند، توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر به این کار اقدام کنند.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها