4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
ضرورت توجه به توصیه‌های پزشکان برای مقابله با ویروس کرونا/ مردم با ماندن در منازل خود به کنترل ویروس کرونا کمک کنند
جلال جلالی زاده، فعال سیاسی مطرح کرد:

ضرورت توجه به توصیه‌های پزشکان برای مقابله با ویروس کرونا/ مردم با ماندن در منازل خود به کنترل ویروس کرونا کمک کنند

جلال جلالی زاده، فعال سیاسی، با اشاره به ضرورت و اهمیت توجه به توصیه‌های پزشکان برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: مردم با ماندن در منازل خود به کنترل ویروس کرونا کمک کنند.

اعتمادآنلاین| جلال جلالی زاده، فعال سیاسی با اشاره به اهمیت نقش مردم در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: مردم همیشه در همه کارها اصل و اساس موفقیت بوده اند مخصوصا در مسائلی که مستقیم متوجه خود مردم باشد. در این مسائل هم به توصیه یا دستور از سوی دولت نیازی نیست.

 

وی ادامه داد: در زمینه مقابله با کرونا هم مردم باید مراقب خود و خانوادهایشان باشند. در این روزها باید احساس مسئولیت اجتماعی افراد بیشتر شود و توصیه های پزشکی را رعایت کنند. دولت و ملت باید با همکاری یکدیگر با این ویروس مقابله کنند. دولت به عنوان مسئول حفظ جان مردم باید همه امکانات بیمارستانی و پزشکی را فراهم کند و مردم هم باید با رعایت اصول بهداشتی، مراقب سلامت خود باشند.

 

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملتی توسعه یافته است که در مسائل مختلف به نظرات کارشناسان و متخصصین همان حوزه توجه کنند. در حال حاضر نیز توصیه پزشکان، ماندن در منزل است زیرا تجمعات و سفر موجب تسری بیشتر این بیماری می شود. مردم با ماندن در منازل خود، به کنترل ویروس کرونا کمک کنند.

 

جلالی زاده با بیان اینکه پیشگیری مهمتر از درمان است، گفت: مردم با رعایت اصول بهداشتی، خود را از ابتلا به کرونا مصون نگه دارند تا باری اضافه بر نظام سلامت کشور که درگیر مقابله با ویروس کرونا است، تحمیل نشود. مردم با ماندن در منزل، هم به خود کمک می کنند هم به دیگر اعضای جامعه.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها