4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
تلاش‌های دیزنی برای نگه داشتن مردم در خانه/ پخش زودهنگام انیمیشن «منجمد 2»

تلاش‌های دیزنی برای نگه داشتن مردم در خانه/ پخش زودهنگام انیمیشن «منجمد 2»

با وجود آنکه مدت زمان زیادی از اکران فیلم سینمایی «منجمد 2» نگذشته است، کمپانی دیزنی این انیمیشن را در سرویس استریم متعلق به خود نمایش خواهد داد.

اعتمادآنلاین| کمپانی والت دیزنی اعلام کرد در پاسخ به شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته است انیمیشن «منجمد 2» را راهی سرویس استریم خود کند.

 

این انیمیشن سه ماه پیش در سینما‌ها اکران شده بود، اما کمپانی دیزنی در پاسخ به شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته آن را زودتر از موعد نمایش دهد.

 

این کمپانی می‌گوید «منجمد 2» از روز پانزدهم مارس به صورت اچ دی در دسترس خواهد بود تا شگفتانه‌ای به خانواده‌ها به همراه شادی و لذت در این زمان چالش برانگیز باشد.

 

گفتنی است سینمای برخی کشور‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا بسته شده است. همچنین دو مورد از مهمترین سینما‌های زنجیره‌ای آمریکا ظرفیت خود را برای رعایت فاصله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نصف کرده‌اند.

 

این فیلم سینمایی از هفدهم مارس در کانادا، هلند، استرالیا و نیوزیلند در شبکه دیزنی پلاس در دسترس خواهد بود. گفتنی است دیزنی از نمایش فیلم دیگری صحبت نکرده، اما گفته می‌شود فیلم سینمایی «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» نیز از تاریخ 17 مارس آماده نمایش از این سرویس خواهد بود.

 

این انیمیشن سینمایی فروشی 1.45 میلیارد دلاری در گیشه‌های جهان داشت و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها