4/6/2020
دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
سپاه با تمام توان برای مقابله با کرونا وارد میدان شده است/ با همه توان در کنار مردم قرار داریم
سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه:

سپاه با تمام توان برای مقابله با کرونا وارد میدان شده است/ با همه توان در کنار مردم قرار داریم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه با همه توان خود به مقابله با ویروس منحوس کرونا آمده و باید بکوشیم بر اساس دستور فرمانده معظم کل قوا این مساله را پایان دهیم.

اعتمادآنلاین| سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه، ظهر یکشنبه در مراسم ویدئو کنفرانس تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: این اولین بار است که در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراسم معارفه یک فرمانده استانی را به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می کنیم.

 

وی افزود: بعد از شکست ویروس کرونا حتما به استان گلستان خواهیم آمد تا حضوری با سردار ملک دیدار داشته باشیم.

 

فدوی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همه توان خود به مقابله با این ویروس منحوس آمده و باید بکوشیم بر اساس دستور فرمانده معظم کل قوا این مسئله را خاتمه دهیم.

 

وی ادامه داد: سردار معروفی بر اساس این جابجایی به دیار خود بازگشت و من دعا می کنم ان شا الله ایشان به عاقبت به خیری نهایی که شهادت در راه خداست برسد.

 

فدوی گفت: سردار ملک شاهکویی هم که فرمانده بومی ما در منطقه گلستان است از امروز فرماندهی سپاه نینوا را برعهده خواهد گرفت.

 

وی بیان کرد: ایشان دارای سوابقی درخشان در دوران دفاع مقدس و با کارنامه ای انقلابی اند.

 

فدوی تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در خطه شمال کشور اکنون، فرمانده سپاه ما در گلستان باید وسط این معرکه باشد و با حضور کامل خود در صحنه نگرانی مردم را رفع کنند.

 

وی ادامه داد: نخستین اقدامی که لازم است سردار ملک شاهکویی با مجاهدت پیش ببرند ریشه کن کردن این ویروس منحوس در استان است.

 

فدوی اضافه کرد: مجموعه علوم پزشکی ما در دانشگاه بقیه الله (عج) دارویی که چند روز گذشته به آن دست یافته اند را روی 50 بیمار مبتلا به کرونا آزمایش کرده اند که در هر 50 بیمار نتیجه مثبت داده است.

 

وی بیان کرد: تنها دارویی که در وزارت بهداشت ثبت شده است همین دارو است.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها