4/9/2020
پنج شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
ابتلای نایب قهرمان کشتی جهان به سرطان/ آقانیا: پدرم نانواست و توان مالی ندارد

ابتلای نایب قهرمان کشتی جهان به سرطان/ آقانیا: پدرم نانواست و توان مالی ندارد

دارنده مدال نقره کشتی فرنگی نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان که به علت ابتلا به سرطان پروستات در حال شیمی-درمانی است، خواستار کمک مسئولان ورزش و فدراسیون کشتی برای درمان بیماری اش شد.

اعتمادآنلاین| محمدرضا آقانیا درباره ابتلایش به بیماری و بستری شدن در بیمارستان کسری، گفت: چند ماهی بود احساس درد داشتم اما خیلی شدید نبود و نسبت به آن بی‌توجه بودم تا اینکه به دلیل شدت درد به پزشک مراجعه کردم و پس از سونوگرافی مشخص شد به بیماری سرطان پروستات مبتلا شده‌ام.

 

دارنده مدال‌های نقره نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان افزود: نزدیک به یک ماه است که به تهران آمده‌ایم و در بیمارستان کسری شیمی-درمانی می کنم. پزشکان گفته اند درمانت 4 ماه طول می کشد اگر جواب داد که دیگر سلامتی ات را به دست آورده‌ای اما در غیر این صورت باید باز هم به شیمی-درمانی ادامه بدهی.

 

کشتی‌گیر بابلی تیم ملی، درباره چگونگی پرداخت هزینه‌های هنگفت درمان بیماری‌اش، گفت: پدرم در یکی از روستاهای بابل نانوایی دارد و توان زیادی برای پرداخت هزینه‌های سنگین بیماری ندارد. دستش خیلی خالی است و در این مدت نیز نمی دانم چکار کرده که توانسته بیش از 30 میلیون تومان برای بیمارستان هزینه کند. اوضاع مالی خوبی نداریم و از فدراسیون کشتی می خواهم برای درمان کمکم کند.

 

آقانیا در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان به عیادت او رفته‌اند یا خیر، گفت: بعد از گذشت یک ماه دیشب این موضوع را اعلام کردیم. محمد بنا شب گذشته پیام داد و حسن رنگرز هم تماس گرفت و اعلام کرد امروز به بیمارستان می‌آید.

 

او در پایان گفت: خیلی دوست دارم دوباره سلامتی‌ام را به دست بیاورم و باز هم کشتی را از سر بگیرم. از مردم عزیز ایران می‌خواهم برایم دعا کنند تا از پس این بیماری بربیایم.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها