4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
فرمانده کل سپاه درگذشت سردار شعبانی را تسلیت گفت

فرمانده کل سپاه درگذشت سردار شعبانی را تسلیت گفت

در پی درگذشت سردار ناصر شعبانی ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپیامی عروج شهادت گونه این فرمانده دلاور را تسلیت گفت.

اعتمادآنلاین| متن پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه به این شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


بیت معظم مرحوم سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی

 

سلام‌علیکم


خبر درگذشت سردار سرافراز ناصر شعبانی واصل و موجب تألم و تأثر خاطر فراوان گردید.


درود خدا بر آن مجاهد فی سبیل الله که عمر پر برکت خویش را در سایه سار قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) به مجاهدت خالصانه از جبهه های نور در دفاع مقدس و مقابله با منافقین و ضد انقلاب تا پس از آن در سنگرهای گوناگون عملیاتی، جهادی، علمی و دانشگاهی سپری و هماره در قامت یک فرمانده شجاع، انقلابی و هوشمند با نقش آفرینی های خود در عرصه‌های صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام، بر مسیر نورانی جهاد و شهادت و ولایت پای فشرد و سرانجام نیز با ردای مقدس جانبازی و ایثارگری، به دیدار حضرت حق شتافت.

 

باشد که حضرت حق آن سردار مخلص، خدوم و ولایتمدار را به پاس خدمات خالصانه و مجاهدت صادقانه اش در نعیم مقیم و در جوار همرزمان شهیدش از خوان رحمت واسعه خویش بهره مند گرداند. انشاالله.

 

اینجانب فقدان آن فرمانده عزیز و مخلص را به خانواده معزز، بستگان و نیز همه همرزمان آن مرحوم تسلیت عرض نموده، از قادر متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با شهدا، صلحا و صدیقین و برای بازماندگان سوگوار صبر و شکیبایی توام با عزت و سعادت مسئلت می‌نمایم.

 

سرلشکر پاسدار حسین سلامی


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها