4/2/2020
پنج شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
کالاهای احتکارشده در بازار توزیع می‌شود/ شرایط بازار کالاهای اساسی عادی می‌شود/ مردم برای خرید هیجان نداشته باشند، کمبود نداریم
محمدعلی صدیقی، عضو هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران، در گفت‌و‌گو با «اعتمادآنلاین»:

کالاهای احتکارشده در بازار توزیع می‌شود/ شرایط بازار کالاهای اساسی عادی می‌شود/ مردم برای خرید هیجان نداشته باشند، کمبود نداریم

عضو هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: اگر در روزهای پیش رو کمبودی هرچند خفیف در بازار احساس شود، به دلیل حجم بالای تقاضاست که برای رفع این مشکل نیز آمادگی خواهیم داشت.

اعتمادآنلاین|عضو هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین گفت: به زودی کالاهایی که از انبار محتکران کشف شده به بازار عرضه خواهد شد.

 

محمدعلی صدیقی با تاکید بر روند مطلوب توزیع و همچنین نظارت بر بازار کالاهای اساسی اظهار داشت: شرایط عادی است، فقط از مردم می‌خواهیم برای خرید کالا هیجان‌زده نباشند و بدانند هیچ کمبودی نخواهیم داشت.

 

از مردم تقاضا داریم برای سلامت خود و جامعه و همچنین کمک به شکستن زنجیره کرونا در خانه بمانند و از خریدهای غیرضرور پرهیز کنند.

 

او ادامه داد: اگر در روزهای پیش رو کمبودی هرچند خفیف در بازار احساس شود، به دلیل حجم بالای تقاضاست که برای رفع این مشکل نیز آمادگی خواهیم داشت.

 

این مقام مسئول در اتاق اصناف در پاسخ این پرسش که آیا هنوز انبار کشف‌نشده‌ای باقی مانده است توضیح داد: سازمان‌های مربوط، رصد انبارهای محتکران را ادامه خواهند داد و طبق آنچه از همکاران‌مان شنیده‌ایم، تعداد کشفیات نزولی شده است.

 

او در پایان گفت: از مردم تقاضا داریم برای سلامت خود و جامعه و همچنین کمک به شکستن زنجیره کرونا در خانه بمانند و از خریدهای غیرضرور پرهیز کنند.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها