4/6/2020
دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
افزایش 2.5 درصدی متقاضیان سقط درمانی در یازده ماهه امسال
علی سلیمانپور، مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان اعلام کرد:

افزایش 2.5 درصدی متقاضیان سقط درمانی در یازده ماهه امسال

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به مراجعه 685 نفر به مراکز پزشکی قانونی استان برای دریافت مجوز سقط درمانی در 11 ماهه امسال، گفت: آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.5 درصد افزایش داشته است.

اعتمادآنلاین| علی سلیمانپور، مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان، با اشاره به افزایش آمار مراجعان به دلیل نزاع در یازده ماهه سال جاری به مراکز پزشکی قانونی استان، اظهار کرد: در این مدت 39 هزار و 18 نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به اینکه از کل مراجعان نزاع، 13 هزار و 621 نفر زن و 25 هزار و 397 نفر مرد بودند، افزود: در مدت مشابه سال گذشته 38 هزار و 752 نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که 13 هزار و 184 نفر زن و 25 هزار و 568 نفر مرد بودند.

 

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان به افزایش آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی در پزشکی قانونی استان طی یازده ماهه سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت 685 نفر برای دریافت مجوز به مراکز استان مراجعه کرده و از این تعداد، 543 نفر مجوز سقط درمانی دریافت کردند.

 

 سلیمان پور خاطر نشان کرد: آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی در یازده ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.5 درصد افزایش داشته است.

 

وی ادامه داد: هم چنین در یازده ماهه سال جاری تعداد اجساد معاینه شده به علت مرگ مسمومیت با گاز منو اکسید کربن 57 نفر (8 زن  و 49 مرد) بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 44 نفر (1 زن و 43 مرد) افزایش داشته است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها