4/6/2020
دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
عیدی یک میلیون تومانی بنیاد مستضعفان به 4000 دستفروش پایتخت
به علت مشکلات معیشتی دستفروشان درپی شیوع ویروس کرونا صورت گرفت

عیدی یک میلیون تومانی بنیاد مستضعفان به 4000 دستفروش پایتخت

درپی شیوع ویروس کرونا و به وجود آمدن مشکلات معیشتی برای برخی اقشار از جمله دستفروشان که جزء اقشار کم درآمد جامعه هستند، بنیاد مستضعفان برای 4000 دستفروش پایتخت، هدیه‌ای یک میلیون تومانی درنظر گرفت و مبلغ 4 میلیارد تومان را در اختیار شهرداری قرار داد.

اعتمادآنلاین| به دنبال توافقات صورت گرفته میان رئیس بنیاد مستضعفان، مسئولان شهرداری تهران و شورای شهر، این بنیاد برای 4 هزار دستفروشی که در این روزها به دلیل شیوع کرونا، با مشکلات معیشتی مواجه شدند، مبلغ 4 میلیارد تومان را به عنوان عیدی تخصیص داد.

 

بر اساس این گزارش، بنیاد مستضعفان برای هریک از این 4 هزار نفر، مبلغ یک میلیون تومان را تحویل شهرداری تهران داد تا طی امروز و فردا به آنها تحویل داده شود.

 

دستفروشانی که این مبلغ را دریافت می‌کنند، افرادی هستند که توسط شهرداری تهران شناسایی شده‌اند و جزو آن دسته از افرادی هستند، که در شمول گروه‌های کم درآمد جامعه قرار دارند و شیوع کرونا در کشور، معیشت آنها را با مشکلاتی مواجه کرده است.

 

بر اساس اعلام شهرداری تهران، این افراد در اقصی نقاط تهران شناسایی شده‌اند و مشخصات آنها در بانک اطلاعاتی شهرداری پایتخت ثبت شده است.

 

گفتنی است دستفروشان پارکینگ پروانه، بساط گستران مناطق جنوب شهر و دستفروشان مناطق مختلف تهران در این لیست قرار دارند.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها