4/3/2020
جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اقدامات مجرمانه چهارشنبه‌سوری در فضای مجازی زیر نظر ماست
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ

اقدامات مجرمانه چهارشنبه‌سوری در فضای مجازی زیر نظر ماست

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از برخورد با هرگونه تبلیغ و خرید و فروش موادمحترقه در فضای مجازی خبر داد.

اعتمادآنلاین| سرهنگ تورج کاظمی درباره جرائم مجرمانه مرتبط با چهارشنبه‌سوری در فضای مجازی گفت: تیم‌های رصد پلیس فتا با گشت‌زنی مستمر در فضای مجازی اقدام به پایش و رصد محتوای تولید و منتشر شده در فضای مجازی می‌کنند. در این میان چهارشنبه‌ آخرسال نیز یکی از مواردیست که ماموران پلیس فتا اقدام به رصد موضوعات و محتوای مرتبط با آن در فضای کرده‌اند.

 

وی ادامه داد:‌ در همین راستا نیز ماموران پلیس موارد مجرمانه‌ای را شناسایی کرده و به دستگاه قضایی ارجاع داده‌اند که از جمله آن می‌توان به خرید و فروش و تبلیغ موادمحترقه در فضای مجازی اشاره کرد.

 

کاظمی با بیان اینکه در این راستا ماموران پلیس با هرگونه خرید و فروش این مواد و نیز تبلیغشان در فضای مجازی برخورد خواهند کرد، گفت:‌ کمااینکه تاکنون نیز باموارد متعددی از این دست برخورد شده و مواردی هم برای رسیدگی به پلیس آگاهی و پلیس امنیت ارجاع شده است.

 

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با درخواست از مردم برای حضور در خانه و پرهیز از حضور دراجتماعات خاطرنشان کرد:‌ ماموران پلیس فتا همچون دیگر بخش‌های پلیس در آماده‌باش قرار دارند و با موارد مجرمانه مرتبط با فضای مجازی و هر اقدامی که بخواهد آرامش و امنیت شهروندان را سلب کند، برخورد خواهند کرد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها