4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
تمرینات پاراوزنه‌برداری از 15 فروردین در کیش آغاز شد/ 6 ورزشکار به پارالمپیک توکیو اعزام شدند

تمرینات پاراوزنه‌برداری از 15 فروردین در کیش آغاز شد/ 6 ورزشکار به پارالمپیک توکیو اعزام شدند

سرپرست انجمن پاراوزنه برداری از شروع تمرینات پاراوزنه‌برداری از 15 فروردین در کیش خبر داد و گفت: امیدوارم مشکلی برای برگزاری این اردو از نظر ویروس کرونا نداشته باشیم.

اعتمادآنلاین| محمدرضا میرشفیعی گفت: در سال 98 برای آماده‌سازی تیم ملی پاراوزنه‌برداری اعزامی به توکیو 6 مرحله اردو پیش‌بینی کرده بودیم که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران 2 مرحله از اردوی پیش‌بینی شده لغو شد.

 

او گفت: دور جدید از تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی با حضور سامان رضی و علی‌اکبر غریب‌شی در وزن 107 کیلوگرم، منصور پورمیرزایی در مثبت 107 کیلوگرم، حامد صلحی پور در 97 کیلوگرم، روح‌الله رستمی در 80 کیلوگرم، نادر مرادی در 72 کیلوگرم و امیر جعفری در 65 کیلوگرم از 15 فروردین در کیش آغاز می‌شود و تا 5 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. البته در  107 کیلوگرم از بین سامان رضی و علی‌اکبر غریب‌شی تنها یک وزنه‌بردار راهی توکیو خواهد شد که در حال حاضر سامان رضی شرایط بهتری نسبت به غریب‌شی دارد. ضمن این که برپایی این اردو بستگی به وضعیت ویروس کرونا در کشور دارد که اجازه برپایی این اردو را به ما بدهد یا خیر؟

 

سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری همچنین از لغو مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری به میزبانی فزاغ امارات خبر داد و گفت: این مسابقات آخرین مرحله برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو بود که از 25 فروردین در امارات برگزار می‌شد، قرار بود با 6 وزنه‌بردار در این تورنمنت شرکت کنیم که به دلیل شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از این ویروس امارات مسابقات را لغو و به زمان دیگری موکول کرد.

 

او در پایان افزود: در سال جدید 5 اردوی آماده سازی برای تیم پاراوزنه‌برداری اعزامی به توکیو پیش‌بینی شده است که امیدوارم این ویروس خللی در اجرای برنامه‌های آماده‌سازی ایجاد نکند تا تیم خوبی را برای پارالمپیک توکیو آماده کنیم.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها