4/1/2020
چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
تعیین جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به عنوان معین استان‌ها برای مقابله با کرونا
از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری انجام شد

تعیین جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به عنوان معین استان‌ها برای مقابله با کرونا

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، به منظور افزایش توان استان‌ها در مقابله با کرونا و تسریع در مشارکت همه جانبه دولت در مقابله با این اپیدمی طی احکام جداگانه‌ای اعضای دولت که پیش از این بعنوان جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی منصوب شده بودند را به عنوان معین در استان‌های اعلام شده به آن‌ها تعیین کرد.

اعتمادآنلاین| در این احکام که صبح امروز (سه شنبه) به اعضای دولت ابلاغ شد، آمده است: با توجه به تاکید رئیس جمهور محترم و به موجب این حکم به عنوان معین در استان های اعلام شده در امر مقابله با کرونا تعیین می شوید.

 

جهانگیری در این احکام، تصریح کرده است: با همکاری تمامی دستگاه های ملی و استانی تا زمان مهار این اپیدمی و اعلام وضعیت عادی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با استاندار و سایر مدیران ارشد استان به طور موثر و منظم در ارتباط بوده و مشکلات اساسی هر استان را به ستاد ملی یاد شده منعکس و در جهت رفع آنها به طور جدی پیگیری و اقدام نمایید.


معاون اول رییس جمهور تاکید کرده است: در اجرای این حکم کلیه دستگاه های اجرایی موظفند همکاری لازم را با جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و معین استان های ذی ربط معمول نمایند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها