4/2/2020
پنج شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
بی‌توجهی برخی از مردم به هشدارها / حجم بالای تردد وسایل‌نقلیه در عوارضی آزاد راه تهران ـ قم

بی‌توجهی برخی از مردم به هشدارها / حجم بالای تردد وسایل‌نقلیه در عوارضی آزاد راه تهران ـ قم

بررسی تصاویر دوربینهای نظارتی مرکز مدیریت راه‌های کشور نشان می‌دهد که در محدوده مذکور حجم تردد خودروها زیاد است و برخی به هشدارها درباره عدم سفر توجه نکردند.

اعتمادآنلاین| امروز تصاویری از ترافیک سنگین در آزادراه تهران ـ قم محدوده عوارضی منتشر شد.

 

بعد از انتشار این تصاویر پلیس راه ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور را روان گزارش و اعلام کرد که تصاویر منتشر شده از ترافیک سنگین در آزادراه تهران ـ قم مربوط به گذشته است.

 

البته بررسی این تصاویر دوربینهای نظارتی مرکز مدیریت راه‌های کشور نشان می‌دهد که در محدوده مذکور حجم تردد خودروها زیاد است.

 

با توجه به تصاویر موجود می‌توان گفت مردم توصیه‌ها برای عدم پرهیز از سفر را جدی نگرفته‌اند و آنچنان که باید و شاید مبادی ورودی و خروجی شهرهای مربوط توسط مسئولان ذی‌ربط کنترل نشده است و همین موضوع ممکن است باعث تشدید نگرانی مسئولان درباره افزایش انتقال ویروس کرونا با انجام سفرهای نوروزی شود.

 

یکی از انتقادات مسئولان و شهروندان، شهرهایی که کانون بحران کرونا هستند این بود که چرا مسئولان اجازه می‌دهند خودروها از شهرهای مبداء حرکت کرده و زمانی که در حال ورود به شهرهای آلوده و درگیر کرونا هستند سعی می‌کنند جلوی آنها را بگیرند در حالی که راه‌حل منطقی و اصولی این است که از همان ابتدا اجازه خروج خودروها از شهرها و حرکت به سمت شهرهای درگیر کرونا را ندهند.

 

مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در سراسر کشور تعطیل شد.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها