6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
رایگان شدن بخشی از محتوای شبکه HBO برای مقابله با کرونا

رایگان شدن بخشی از محتوای شبکه HBO برای مقابله با کرونا

کمپانی HBO تلاش می‌کند تا بزرگترین برنامه خود برای ارائه محصولاتش به صورت رایگان را اجرا و در شرایطی که ویروس کرونا همه گیر شده، مردم را به خانه ماندن تشویق کند.

اعتمادآنلاین| این کمپانی در حدود 500 ساعت از برنامه‌های خود را برای تماشا به صورت رایگان در دسترس قرار داده است که از HBO Now و HBO Go بدون پرداخت پول و خرید اشتراک از سوم آوریل در دسترس هستند.

 

لیست برنامه‌هایی که به صورت رایگان ارائه شده اند، شامل تمامی قسمت‌های سریال‌های «سوپرانوز»، «معاون رئیس جمهور»، «وراثت»، «شش فوت زیر زمین»، «وایر»، «بالرز»، «دره سیلیکن» و «خون حقیقی» می‌شود.

 

علاوه بر این نام 20 محصول از کمپانی برادران وارنر نیز در این لیست به چشم می خورد که شامل «کارآگاه پیکاچو»، «فیلم لگو: قسمت دوم»، «دیوانه، احمق، عشق» و همچنین ده مستند از مستند‌های سریالی این شبکه از جمله «مک میلیونر» و «پرونده علیه عدنان سید» می‌شود.

 

البته این نکته نیز قابل توجه است که سریال محبوب این شبکه یعنی «بازی تاج و تخت» در لیست رایگان‌ها نیست. همچنین چند سریال موفق دیگر مثل «وست ورلد» «دروغ‌های کوچک و بزرگ»، «سر خوشی» و «چرنوبیل» در این لیست جزو غایبان هستند.

 

سریال‌هایی که طبق آمار بازدیدکنندگان زیادی داشتند و باعث افزیش 40 درصدی میزان مخاطبان شبکه HBO  از 14 تا 24 مارس به صورت میانگین هفتگی شده بودند.

 

این حرکت کمپانی HBO  برای ارائه محتوای رایگان با هشتگ مخصوص به خود بسیار موثر است. شبکه HBO max، سرویس محتوایی است که شامل تمامی محتوای قبلی این شبکه به اضافه آثار اختصاصی این کمپانی می‌شود.

 

هزینه اشتراک این شرکت 14.99 دلار برای یک ماه بوده است. گفتنی است که این اقدام فقط برای مخاطبان این اپلیکیشن در آمریکا در نظر گرفته شده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها