4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
مربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه هنوز در استونی است

مربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه هنوز در استونی است

مربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه 13 اسفند به دلیل شیوع کرونا اجازه ورود به روسیه را پیدا نکرد و از آن زمان در استونی بسر می برد تا شرایط برای ورود به این کشور مهیا شود.

اعتمادآنلاین| حسین روحانی مربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه 13 اسفند سال گذشته و پس از همراهی تیمش در رقابت‌های لیگ جهانی اتریش، علی رغم دوری 3 ماهه از ایران مجوز ورود به روسیه را دریافت نکرد و پس از معطلی چندین ساعته در فرودگاه مسکو سرانجام با هماهنگی رییس فدراسیون کاراته روسیه راهی کشور استونی شد.

 

روحانی با وجود گذشت 45 روز همچنان در شهر تالین پایتخت استونی به سر می برد و منتظر عادی شدن شرایط برای ورود به روسیه است.

 

این در حالی است که در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان، روس‌ها ورود تمامی مسافران خارجی به این کشور را ممنوع اعلام کرده اند و با این اوصاف مشخص نیست حسین روحانی دقیقا تا چه زمانی باید در استونی حضور داشته باشد.

 

از سوی دیگر وی از سفر به ایران با توجه به مشکلات شیوع گسترده کرونا در کشور خودداری کرد، چرا که این موضوع می توانست مشکلات جدی تری را برای ورودش به روسیه به دنبال داشته باشد.

 

رقابت‌های لیگ جهانی اتریش آخرین رویداد برگزار شده کاراته در جهان بود و پس از آن تمامی مسابقات بین المللی از جمله لیگ جهانی و مسابقات کسب سهمیه مستقیم در پاریس لغو شدند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها