4/12/2021
دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
مدرک جعلی| از مدارک جعلی منتخبان مجلس یازدهم چه خبر؟

مدرک جعلی| از مدارک جعلی منتخبان مجلس یازدهم چه خبر؟

پس از انتشار اخباری مبنی بر مدارک جعلی چند تن از منتخبان مجلس یازدهم دبیر ستاد اتتخابات کشور تاکید کرد که به جز منتخب تفرش، گزارش دیگری درباره جعلی بودن مدرک تحصیلی منتخبین مجلس یازدهم به ستاد انتخابات کشور نرسیده است.

اعتمادآنلاین| مدرک جعلی منتخب تفرش موجب شد تا برخی به دقت بیشتری به موضوع مدارک تحصیلی منتخابان مجلس یازدهم نگاه کنند. بر همین اساس در روزهای گذشته و با رسمی شدن خبر مدرک جعلی منتخب تفرش، برخی اخبار حکایت از وجود مدرک جعلی برخی دیگر از منتخبان مجلس یازدهم داشت.

 

سید اسماعیل موسوی، دبیر ستاد اتتخابات کشور درباره برخی اخبار در خصوص جعلی بودن مدرک تحصیلی منتخبین مجلس یازدهم، اظهار کرد: در روزهای اخیر شورای نگهبان، وزارت علوم و دانشگاه های کشور گزارشی در این زمینه به ستاد انتخابات کشور  نداده‌اند و به جز منتخب تفرش، گزارش دیگری درباره جعلی بودن مدرک تحصیلی منتخبین مجلس یازدهم به ما نرسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه دور دوم انتخابات مجلس یازدهم در روز 21شهریور برگزار می‌شود، افزود: 22 نفر در 11حوزه با یکدیگر رقابت می‌کنند.  تکلیف یک نماینده  تهران و همچنین نماینده آستانه اشرفیه که پیش از افتتاح مجلس یازدهم فوت شده‌اند و همچنین انتخاب نماینده تفرش(که به دلیل جعلی بودن مدرک تحصیلی، از ورود او به مجلس یازدهم جلوگیری شد) در انتخابات میان دوره‌ای مجلس در سال1400 مشخص می شود.

 

منبع: ایسنا 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها