10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
قاچاق، رانت و رشوه برازنده جامعه اسلامی ما نیست
مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس:

قاچاق، رانت و رشوه برازنده جامعه اسلامی ما نیست

مسعود پزشکیان با اشاره به گزارشی که درباره جهش تولید و همچنین قاچاق کالا و ارز در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی قرائت شد، گفت:قاچاق، رانت و رشوه برازنده جامعه اسلامی ما نیست و باید فساد، ظلم و بداخلاقی از جامعه ریشه‌کن شود.

اعتمادآنلاین|نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما در آستانه شب‌های قدر هستیم و واقعاً قدر ما مسلمانان این نیست که در کشور ما قاچاق، رانت، رشوه و مشکلاتی باشد که الان با آن درگیر هستیم.

 

مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 23 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه شناور کنارک، گفت: بنده این ضایعه وارده را به ارتشیان غیور و خانواده‌های داغدار شهدای این سانحه تسلیت عرض می‌کنم و برای شهدای سانحه علو درجات و برای مجروحان سلامتی و شفای عاجل مسئلت دارم.

 

وی با اشاره به گزارشی که درباره جهش تولید و همچنین قاچاق کالا و ارز در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی قرائت شد، گفت: ما در آستانه شب‌های قدر هستیم و واقعاً قدر ما مسلمانان این نیست که در کشور ما قاچاق، رانت، رشوه و مشکلاتی باشد که الان با آن درگیر هستیم.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قدر ما این نیست که تولید ما به این شکل باشد. ما اگر شب‌های قدر را بیدار می‌مانیم و با خدا پیمان می‌بندیم باید پیمانی ببندیم که با قاطعیت بتوانیم قدری برای خودمان تعیین کنیم که برازنده مسلمانی و شیعه بودن و لیاقت جامعه اسلامی ما باشد.

 

پزشکیان تاکید کرد: بعد از 40 سال قدر ما نباید این وضعیتی باشد که الان در آن قرار داریم و اگر در شب‌های قدر با خداوند راز و نیاز می‌کنیم باید راز و نیازی کنیم که فساد، ظلم، نابرابری و بداخلاقی را از جامعه و از ریشه بکنیم که آن وقت است که با خدای خود راستگو بوده‌ایم.

 

وی بیان کرد: امیدوارم خدا به ما کمک کند و به ما لیاقت دهد به قدر واقعی خود برسیم.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها