7/14/2020
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| زندانیان آمریکایی به دنبال ابتلا به کرونا هستند

ویروس کرونا| زندانیان آمریکایی به دنبال ابتلا به کرونا هستند

در اقدامی بی‌سابقه در سایه شیوع ویروس کرونا شماری از زندانیان در کالیفرنیا تلاش کردند خود را عامدانه به ویروس کرونا مبتلا کنند تا به زعم خود موفق شوند به بهانه ابتلا به ویروس کرونا مجوز آزادی مشروط از زندان را دریافت کنند.

اعتمادآنلاین| در اقدامی بی‌سابقه در سایه شیوع ویروس کرونا شماری از زندانیان در کالیفرنیا تلاش کردند خود را عامدانه به ویروس کرونا مبتلا کنند تا به زعم خود موفق شوند به بهانه ابتلا به ویروس کرونا مجوز آزادی مشروط از زندان را دریافت کنند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های آمریکایی خبر دادند، گروهی از زندانیان در ایالت کالیفرنیا در حال حاضر با اتهام جدید «تلاش برای خودآزاری از طریق ابتلای عمدی به ویروس کرونا» مواجه هستند که می‌تواند مدت حبس آنها را افزایش دهد.

 

به گفته مسئولان زندان، این افراد به گمان آنکه می‌توانند از طریق ابتلا به ویروس کرونا از زندان آزاد شوند برای ابتلا به این بیماری تلاشی دسته‌جمعی صورت دادند.

 

در بررسی دوربین‌های مداربسته زندان، تصاویری از شماری از زندانیان به ثبت رسیده است که همگی در حال نوشیدن از یک لیوان هستند و یک ماسک را به طور اشتراکی به صورت خود می‌زنند.

 

به اعتقاد مسئولان زندان، زندانیان در پی توطعه‌چینی برای خروج از زندان در سایه اطلاعات غلط مربوط به آزادی زندانیان مبتلا به کرونا که در زندان شایع شده بود دست به این کار زده‌اند.

 

در این گزارش آمده است با وجود اینکه 21 نفر از زندانیان بندی که محل ثبت این تصاویر بوده بیماری کرونا گرفته‌اند، اما هیچ یک از عاملان این اقدام به ویروس مبتلا نشده‌اند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها