7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| مار 2 متری در دستگاه عابربانک چه می‌کرد؟ + فیلم
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| مار 2 متری در دستگاه عابربانک چه می‌کرد؟ + فیلم

ویروس کرونا موجب تغییر سبک زندگی مردم شد. قرنطینه در دوره شیوع ویروس کرونا جانوران را به حواشی شهرها و حتی به داخل آنها کشاند. گرچه گفته می‌شود شیوع ویروس کرونا به محیط‌زیست در التیام بخشیدن به زخم‌هایش کمک کرده است، اما این تحول همراه با شیوع بیشتر ویروس کرونا مشکلاتی را هم برای شهرنشینان به وجود آورده است.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا موجب تغییر سبک زندگی مردم شد. قرنطینه در دوره شیوع ویروس کرونا جانوران را به حواشی شهرها و حتی به داخل آنها کشاند. گرچه گفته می‌شود شیوع ویروس کرونا به محیط‌زیست در التیام بخشیدن به زخم‌هایش کمک کرده است، اما این تحول همراه با شیوع بیشتر ویروس کرونا مشکلاتی را هم برای شهرنشینان به وجود آورده است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، چند روز بعد از ورود یک میمون به داخل بانکی در دهلی نو، ویدئوی جدیدی از لانه‌گزینی یک مار 2 متری در داخل دستگاه ای‌تی‌ام در غازی‌آباد هند در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 

کاربران فضای مجازی تصاویری از یک مار عظیم 2 متری را که با آزادی در داخل کابین یک ای‌تی‌ام حرکت می‌کند منتشر کردند.

 

 

این مار از طریق یک دریچه کوچک موجود در دستگاه وارد آن شده و مراجعه‌کنندگان به این ای‌تی‌ام را به وحشت انداخته است. برخی رهگذران نیز اقدام به فیلم‌برداری از این اتفاق با تلفن‌های همراه خود کردند. در همین حال نگهبانان بانک سعی کردند از نزدیک شدن افراد به آن جلوگیری کنند تا مسئولان اداره محیط‌زیست بتوانند مار را از آنجا به نقطه دیگری منتقل کنند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها