7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
ویروس کرونا| اعتراض پزشک هندی او را به تیمارستان کشاند + فیلم
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| اعتراض پزشک هندی او را به تیمارستان کشاند + فیلم

پلیس هند یک پزشک هندی را که بعد از شیوع ویروس کرونا نسبت به نبود امکانات پزشکی در بیمارستان‌های بیماران ویروس کرونا در هند به روش خاص خود اعتراض کرده بود تا مشکلات مقابله با ویروس کرونا را تبیین کند دستگیر و به تیمارستان منتقل کرد.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا همچنان به شکل‌های مختلفی قربانی می‌گیرد. در تازه‌ترین اتفاق پلیس هند یک پزشک را که بعد از شیوع ویروس کرونا نسبت به نبود امکانات پزشکی در بیمارستان‌های بیماران ویروس کرونا در هند به روش خاص خود اعتراض کرده بود تا مشکلات مقابله با ویروس کرونا را تبیین کند، دستگیر و به تیمارستان منتقل کرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، وزارت بهداشت هند در واکنش به اقدام یک پزشک هندی که نسبت به نبود امکانات کافی در بیمارستان‌های این کشور برای مقابله با ویروس کرونا اعتراض می‌کرد، او را بعد از دستگیری به یک بیمارستان بیماری‌های روانی منتقل کرد.

 

به نوشته نیویورک پست، «سوداکار راو» که یک متخصص بیهوشی با بیش از 20 سال سابقه است در حالی که با نیم‌تنه‌ای عریان در خودرو خود فریاد می‌کشید توسط پلیس هند دستگیر و به تیمارستان منتقل شد.

 

او در حالی که فریاد می‌زد پزشکان در بیمارستان‌ها از وسایل محافظت در برابر ویروس کرونا بی‌بهره هستند و ماسک و گان در اختیارشان قرار نمی‌گیرد به دست پلیس دستگیر شد.

 

به گفته پلیس هند، این پزشک به دلیل نقض دستورات پلیس و اخلال در رفت‌وآمد عمومی دستگیر شده است.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها