7/15/2020
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
من در تیم‎ملی مسی یا رونالدو نیستم که همه را دریبل کنم
سردار آزمون:

من در تیم‎ملی مسی یا رونالدو نیستم که همه را دریبل کنم

سردار آزمون در گفت و گویی تلویزیونی با برنامه ورزش و مردم در خصوص سپری کردن روزهای قرنطینه در کشور روسیه، اظهار داشت: حدود یک ماه است که خانواده‌ام را ندیده‌ام. اینجا در قرنطینه هستم و نمی‌توانم ریسک کنم و پیش آنها بروم.

اعتمادآنلاین| مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: من در تیم‎ملی مسی یا رونالدو نیستم که همه را دریبل کنم، باید یک نفر به من کمک کند.


 سردار آزمون در گفت و گویی تلویزیونی با برنامه ورزش و مردم در خصوص سپری کردن روزهای قرنطینه در کشور روسیه، اظهار داشت: حدود یک ماه است که خانواده‌ام را ندیده‌ام. اینجا در قرنطینه هستم و نمی‌توانم ریسک کنم و پیش آنها بروم. تمرین می‌کنم و بعد از تمرین به خانه برمی‌گردم. اوایل قرنطینه در خانه به صورت اینترنتی در یک گروه کارهای کششی را زیرنظر مربی انجام می‌دادیم. از هفته قبل به صورت انفرادی در محل تمرین حاضر شدیم. از روز گذشته تمرینات‌مان دو نفری انجام شد و امروز 4 نفر در تمرینات حاضر شدیم. لیگ روسیه قرار است از 21 ژوئن (اول تیر) آغاز شود و بازی‌ها به صورت فشرده هر سه الی 4 روز برگزار می‌شود.

 

وی در خصوص علاقه‌اش به لیگ ایتالیا و حضور در تیم ناپولی عنوان کرد: ‌من 8 سال است در لیگ روسیه هستم و تجربه خوبی کسب کردم و دوست دارم چالش جدیدی را شروع کنم و امیدارم این چالش هر چه زودتر شروع شود. من نمی‌توانم چیزی در این خصوص بگویم چون دو سال است با زنیت قرارداد دارم. باید بین دو باشگاه صحبت شود.

 

مهاجم تیم ملی در خصوص بازی‌های پیش روی تیم ملی ایران اظهار داشت: کار خیلی سختی داریم. من در لیگ روسیه هر سه چهار روز بازی دارم. معلوم نیست چه زمانی اردوی تیم ملی شروع می‌شود. می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم. چیزی که از اسکوچیچ شنیده‌ام مربی خوبی است از ویلموتس می‌تواند بهتر کار کند. قبل از کرونا به من سر زد و با او در تماس هستم. او روحیه پیروز بودن دارد حیف است جایگاه تیم ملی اینجا باشد. مردم باید به استادیوم بیایند و به ما کمک کنند.

وی در خصوص نقاط منفی ویلموتس و انتقاداتش از او خاطرنشان کرد: من در این خصوص گله‌ای نکرده‌ام. ویلموتس چه خوب چه بد او را کنار گذاشتیم. الان باید به اسکوچیچ کمک کنیم تا او موفق شود.

 

وی در خصوص انتقادها به عملکردش در تیم ملی تاکید کرد: در تیم ملی ما همیشه دفاعی بازی می‌کردیم، خیلی در این شرایط گل زدن سخت است. من از کسانی که انتقاد می‌کنند می‌خواهم دو بار از 18 قدم تیم خود به 18 قدم تیم دیگر بروند، ببینم می‌توانند؟ تاکتیک تیم ملی آن بود که دفاعی بازی کنیم. من خودم را تحسین می‌کنم که جزو 5 گلزن برتر تیم ملی هستم. بعضی‌ها به من حسودی می‌کنند و این حرف‌ها را می‌زنند. 

 

مهاجم تیم زنیت روسیه در خصوص بازی با عراق با مربیگیری ویلموتس عنوان کرد: بازی با عراق من خودم نمی‌دانستم چه وظیفه‌ای در زمین دارم. در دقیقه 70، خودم در خواست تعویض کردم. در زمان کی‌روش وظیفه‌ام را به من می‌گفتند. کی‌روش می‌گفت نمی‌خواهم گل بزنی ولی به تیم کمک کن. من مسی و رونالدو نیستم که بتوانم همه را دریبل کنم و گل بزنم. باید یک نفر به من کمک کند.

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها