7/12/2020
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
اعزام تیم‌های آتش نشانی تهران برای کمک به اطفای حریق جنگل‌های زاگرس

اعزام تیم‌های آتش نشانی تهران برای کمک به اطفای حریق جنگل‌های زاگرس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعزام تیم‌های آتش نشانی تهران برای کمک به اطفای حریق جنگل‌های زاگرس در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

اعتمادآنلاین| سید جلال ملکی اظهارکرد:  با هماهنگی‌های انجام شده و اخذ موافقت شورای شهر تهران و شهرداری تهران امروز نخستین گروه از آتش نشانان تهران برای امدادرسانی در اطفای حریق جنگل های زاگرس به یاسوج اعزام شدند تا در آنجا با هماهنگی استانداری و نهادهای مربوطه اقدامات خود برای اطفای حریق را آغاز کنند.

 

وی با بیان اینکه در نخستین مرحله از اعزام آتش نشانان 17 آتش نشان به مدت یک هفته به استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند، گفت: این آتش نشان تجهیزاتی مانند آتش کوب، پمپ آب، لوله آبرسان، تانکر و ... را به همراه خود به این استان برده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد:در صورت اعلام نیاز گروه‌های دیگر آتش نشانی تهران نیز در هفته های آتی به این استان اعزام خواهند شد.

 

پیش از این ملکی از آمادگی آتش نشانی تهران برای اعزام به جنگل‌های زاگرس و مشارکت در اطفای حریق آن جا خبر داده بود.

 

غلامحسین محمدی - رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران- نیز با انتشاری توئیتی از دستور پیروز حناچی - شهردار تهران - برای اعزام اکیپ‌های آتش نشانی برای مهار حریق جنگل‌های زاگرس خبر داد. ‏⁧‫

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها