8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
تا المپیک به خداحافظی از دنیای قهرمانی فکر نمی‌کنم/ خوشحالم مصدومتم را با موفقیت پشت‌سر گذاشتم
حمیده عباسعلی، عضو تیم‌ملی کاراته:

تا المپیک به خداحافظی از دنیای قهرمانی فکر نمی‌کنم/ خوشحالم مصدومتم را با موفقیت پشت‌سر گذاشتم

عضو تیم‌ملی کاراته گفت: تا المپیک به خداحافظی از دنیای قهرمانی فکر نمی‌کنم و تنها هدفم کسب مدال در این میدان مهم است.

اعتمادآنلاین| حمیده عباسعلی، عضو تیم‌ملی کاراته ایران، درباره آخرین وضعیت خود پس از پشت سر گذاشتن جراحی‌اش در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا عنوان کرد: من اسفند 98 همزمان با کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو از ناحیه زانو آسیب دیدم که در نهایت مجبور به جراحی شدم. حدود یک ماه در آلمان بودم و سپس به ایران بازگشتم. در حال حاضر نزدیک به سه ماه است در ایران دوره توان‌بخشی و ... را سپری می‌کنم و خوشبختانه شرایط خوبی دارم هر چند تمرینات حرفه‌ای را شروع نکردم ولی دوران توان‌بخشی و فیزیوتراپی را به خوبی پشت سر گذاشتم.

 

دارنده مدال طلای جهانی با اشاره به تعویق یکساله المپیک توکیو گفت: بیماری کرونا که واقعا هم بیماری سختی است، همه مشاغل، مراسم و مسابقات و ... را با تعویق یا تعطیلی مواجه کرد. اتفاقی که ورزش را هم تحت تاثیر قرار داد در مجموع خوب نبود اما برای ورزشکارانی مانند من که مصدومیت داشتیم خوب شد. فرصتی فراهم شد تا دوران آسیب دیدگی را سپری کنیم و با آمادگی بهتر در میدان مسابقه حاضر شویم.

 

عباسعلی در پایان در خصوص احتمال خداحافظی‌اش از دوران قهرمانی توضیح داد: همه این صحبت‌ها شایعه‌ است من فعلا بیشترین تمرکز‌م پشت سر گذاشتن دوران کرونا و سپس حفظ آمادگی تا المپیک است. قطعا پس از المپیک در این رابطه تصمیم قطعی را خواهم گرفت. تمام اهداف ما کسب مدال در المپیک است امیدوارم بتوانیم به این مهم  دست پیدا کنیم.

 

منبع: برنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها