7/6/2020
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
تصمیم جدید هیئت‌رئیسه مجلس برای برگزاری جلسات علنی چه بود؟

تصمیم جدید هیئت‌رئیسه مجلس برای برگزاری جلسات علنی چه بود؟

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصمیم جدید این هیئت برای تغییر در نحوه برگزاری جلسات علنی پارلمان خبر داد و گفت: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، مقرر شده جلسات علنی مجلس از هفته آینده، سه روز در هفته برگزار شود.

اعتمادآنلاین| طبق تصمیم اخیر هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی مقرر شده که جلسات علنی پارلمان در روزهای یکشتبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شود.


حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصمیم جدید این هیئت برای تغییر در نحوه برگزاری جلسات علنی پارلمان خبر داد و گفت: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، مقرر شده جلسات علنی مجلس از هفته آینده، سه روز در هفته برگزار شود.

 

وی افزود: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، قرار است از هفته آینده، جلسات علنی مجلس در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شود.

 

عضو هیئت‌رئیسه مجلس ادامه داد: طبق مأموریتی که آقای قالیباف رئیس مجلس به کمیسیون‌ها برای شناسایی اولویت‌ها داده است، گزارشی از این اولویت‌ها از سوی روسای کمیسیون‌ها به هیئت‌رئیسه ارائه خواهد شد.

 

حاجی‌دلیگانی اضافه کرد: اولویت جلسات مجلس و کمیسیون‌های تخصصی در این دوره، قطعا رسیدگی به وضع معیشتی و اقتصادی مردم است که به طور جدی در این جلسات پیگیری خواهد شد.

 

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در تصمیم دیگری مقرر شده که جلسات کمیسیون‌ها نیز بعدازظهر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تشکیل شود.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها