10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پاسخ نماینده دادستان به ادعای ایروانی درباره سازمان بازرسی

پاسخ نماینده دادستان به ادعای ایروانی درباره سازمان بازرسی

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی، این متهم مطالبی را درباره سازمان بازرسی مطرح کرد که نماینده دادستان نیز به ادعا‌های وی پاسخ داد.

اعتمادآنلاین| صبح امروز چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی و دیگر مرتبطان این پرونده برگزار شد.

 

در این جلسه عباس ایروانی به دفاع از خود ادامه داد و مطالبی را درباره سازمان بازرسی مطرح کرد که نماینده دادستان نیز به ادعاهای وی پاسخ داد.

 

اما پس از پایان جلسه، برخی از کانال ها در فضای مجازی در اقدامی قابل تامل به انتشار یک سویه ادعاهای ایروانی پرداختند و پاسخ های نماینده دادستان را که بلافاصله بعد از اظهارات ایروانی مطرح شد، منتشر نکردند.

 

عباس ایروانی در این جلسه گفت: روز گذشته بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در گزارش خود اعلام کرد که بنده 9 هزار میلیارد تومان به بانک مسکن بدهکار هستم در حالی که نماینده بانک مسکن این عدد را 1800 میلیارد اعلام کرد که این به نوعی تناقض است و نشان دهنده آن است که کار کارشناسی صورت نگرفته است.

 

در ادامه قاضی از نماینده دادستان خواست در جایگاه قرار گیرد و توضیحات خود را بیان کند.

 

شاه محمدی، نماینده دادستان در پاسخ به ایروانی پاسخ داد: این موضوع یک محاسبه ریاضی است، چرا که در اصل، مبلغ 1 میلیارد و 700 میلیون درهم است که مطابق با نرخ روز 9 هزار میلیارد تومان می‌شود.

 

گزارش دیروز بازرسی سازمان بازرسی بر همین مبنا بود. گفتنی است در پایان این جلسه که متهمان به دفاع از خود پرداختند، جلسه بعدی را 16 تیر ماه ساعت 9 اعلام کرد

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها