8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
ویروس چینی آسیب زیادی به آمریکا زد/ چین می‌توانست جلوی کووید-19 را بگیرد اما این کار را نکرد
دونالد ترامپ:

ویروس چینی آسیب زیادی به آمریکا زد/ چین می‌توانست جلوی کووید-19 را بگیرد اما این کار را نکرد

ترامپ گفت: ویروس مهلک چینی بسیار ضربه‌هایی به ما زده است و ما در حال بهبود هستیم. مشغول بهبود هستیم. همه این‌ها نشان‌دهنده آن است که بسیار خوب پیش می‌رویم.

اعتمادآنلاین| «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز- پنجشنبه- در نشستی خبری شرکت کرد.

 

به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی، وی در این نشست گفت: «ما طی ماه‌های اخیر مشاغل بسیاری برای سیاه‌پوستان ایجاد کردیم که این بسیار زیاد بوده و رکوردی برای خود به حساب می‌آید. در زمینه اسپانیایی‌تبارها و زنان نیز همین امر حاکم است.»

 

ترامپ گفت: «80 درصد مشاغل کوچک در آمریکا باعث شده است و این قضیه باعث می‌شود آمار ما در ماه‌های آینده بهتر شود. این برخلاف آماری است که رسانه‌های دروغین گزارش می‌دهند. آمار ما بسیار خوب است.»

 

وی در ادامه گفت: «آمار بیکارانی که وارد کار می‌شوند نیز 43 درصد است و این قضیه به‌خوبی کنترل می‌شود.»

 

ترامپ گفت: «این ویروس مهلک چینی بسیار ضربه‌هایی به ما زده است و ما در حال بهبود هستیم. مشغول بهبود هستیم. همه این‌ها نشان‌دهنده آن است که بسیار خوب پیش می‌رویم.»

 

وی افزود: «باقی نامزدها می‌خواهند مالیات را بالا ببرند و این امر به نابودی بازارها می‌انجامد. رویداد وحشتناکی که در چین صورت گرفت به کل دنیا رسید و آن‌ها در چین می‌توانستند جلویش را بگیرند. خودشان هم می‌دانند. اما چنین نکردند.»

 

ترامپ در ادامه گفت: «می‌خواهیم کلیساها سریع باز شوند و برخی ایالت‌ها زیر بار این قضیه نمی‌روند و در این زمینه مداخله می‌کنیم. درک خوبی از این بیماری وحشتناک داریم. اگر زود مداخله نمی‌کردیم میلیون‌ها نفر جان خود را از دست می‌دادند.»

 

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه گفت: «سال آینده سال بسیار خوبی برای ما خواهد بود. بوئینگ در حال پیشرفت است و آن‌ها توانستند تغییرات بسیاری ایجاد کنند. به آن‌ها تبریک می‌گویم و آن‌ها یکی از بهترین شرکت‌های جهان هستند.»

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها