8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
از حضور مبتلایان به کرونا در محل کار جلوگیری می‌شود
انوشیروان محسنی‌بندپی، استاندار تهران:

از حضور مبتلایان به کرونا در محل کار جلوگیری می‌شود

استاندار تهران در خصوص سامانه ردیابی افراد مبتلا به ویروس کرونا نیز گفت: مسئولان مراکز درمانی گزارش‌های روزانه افرادی که تست کرونا آنها مثبت شده را به استانداری اعلام می‌کنند؛ ما نیز به دستگاه‌های اجرایی اطلاع می‌دهیم تا از حضور مبتلایان به کرونا در محیط‌های کار جلوگیری کنند.

اعتمادآنلاین| استاندار تهران در خصوص سامانه ردیابی افراد مبتلا به ویروس کرونا نیز گفت: مسئولان مراکز درمانی گزارش‌های روزانه افرادی که تست کرونا آنها مثبت شده را به استانداری اعلام می‌کنند؛ ما نیز به دستگاه‌های اجرایی اطلاع می‌دهیم تا از حضور مبتلایان به کرونا در محیط‌های کار جلوگیری کنند.

 

از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی‌بندپی روز شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس، با بیان اینکه تعداد تخت‌های بیمارستانی در استان تهران کم است، افزود: تاکنون اقداماتی در زمینه گسترش تخت‌های بیمارستانی در سطح استان انجام شده است.

 

وی ادامه داد: بیمارستان‌های، مهدی کلینیک با هزارتخت، شهدای تجریش با پیشرفت 70 درصدی و حدود 700 تخت، فیروزآبادی ری با 320 تخت، بیمارستان‌های ملارد و قدس هر کدام با 160 تخت و بیمارستان شهریار با 320 تخت نیازمند تخصیص اعتبار است.

 

محسنی بندپی تصریح کرد: با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر سرعت بخشیدن به اتمام پروژه‌ها و تزریق مالی از سوی سازمان برنامه و بودجه، این بیمارستان‌ها تا پایان امسال افتتاح و بهره‌برداری می‌رسند.

 

وی درخصوص سامانه ردیابی افراد مبتلا به ویروس کرونا نیز گفت: مسئولان مراکز درمانی گزارش‌های روزانه افرادی که تست کرونا آنها مثبت شده را به استانداری اعلام می‌کنند ما نیز بلافاصله به دستگاه‌های اجرایی اطلاع می دهیم تا نسبت به حضور مبتلایان به کرونا در محیط‌های کار جلوگیری شود.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها