8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
میلان با پیروزی برابر لاتزیو راه قهرمانی یوونتوس را هموار کرد

میلان با پیروزی برابر لاتزیو راه قهرمانی یوونتوس را هموار کرد

در چارچوب دیدارهای هفته سی‌‌ام سری A ایتالیا، بامداد امروز (یکشنبه) لاتزیو تیم دوم جدول رده‌بندی به امید کم کردن فاصله‌اش با یوونتوس صدرنشین از میلان پذیرایی کرد اما در پایان بازی را با نتیجه غیرمنتظره 3 بر صفر واگذار کرد.

اعتمادآنلاین| ابتدا هاکان چالهانوغلو در دقیقه 23 دروازه لاتزیو را باز کرد و پس از او زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلانی‌ها که اولین بازی‌اش را برای آنها پس از آغاز مجدد مسابقات فوتبال در ایتالیا (بعد از وقفه سه ماهه به دلیل شیوع کرونا) انجام می‌داد در دقیقه 34 از روی نقطه پنالتی دومین گل روسونری را زد. در نهایت آنته ربیچ در دقیقه 59 سومین گل میلان را به ثمر رساند تا بازگشت به بازی را برای لاتزیو عملاً غیرممکن کند.

 

با این نتیجه و با توجه به پیروزی یوونتوس در دربی تورین، فاصله لاتزیو با صدر جدول به 7 امتیاز افزایش پیدا کرد و این در حالیست که تنها 8 هفته دیگر به پایان رقابت‌ها باقی مانده است و لاتزیو بازی‌های سختی پیش رو دارد که یکی از آنها در خانه یوونتوس است و دیگری خانه ناپولی.

 

اما میلان هم با کسب سیزدهمین برد خود در این فصل 46 امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد تا به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده خوشبین باشد.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها