8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های برون‌شهری پایتخت ممنوع شد
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها:

ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های برون‌شهری پایتخت ممنوع شد

پیرو دستورالعمل ستاد ملی کرونا از امروز 15 تیرماه ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های تهران ممنوع شد و همه مسافران و مراجعان به پایانه‌ها ملزم به رعایت دستورالعمل‌ها ی بهداشتی و پوشش ماسک بهداشتی شدند.

اعتمادآنلاین| پیرو دستورالعمل ستاد ملی کرونا از امروز 15 تیرماه ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های تهران ممنوع شد و همه مسافران و مراجعان به پایانه‌ها ملزم به رعایت دستورالعمل‌ها ی بهداشتی و پوشش ماسک بهداشتی شدند.

 

صدیقی، مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران با اشاره به دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های ابلاغی از ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: از امروز 15 تیرماه پوشش ماسک در کلیه اماکن عمومی در پایانه‌ها الزامی است و کلیه مراجعان و مسافران پایانه‌های تهران باید با پوشش ماسک بهداشتی برای دریافت خدمات، به پایانه‌ها مراجعه کنند؛ همچنین از روز جاری تمامی کارکنان شرکت‌های مسافربری، غرف خدماتی و بهره‌برداران در پایانه‌های مسافربری ملزم به استفاده از ماسک شدند و مجموعه‌های مذکور از ارائه خدمات به مراجعین بدون ماسک خودداری می‌کنند.


صدیقی در ادامه با اشاره به غرفه‌های عرضه‌کننده ماسک در پایانه‌ها گفت: از نیمه اردیبهشت ماه سالجاری که با همکاری وزارت صمت غرفه‌های عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب در پایانه‌ها برپا شده است، مسافران و مراجعان همچنان می‌توانند با مراجعه به این غرفه‌ها ماسک مورد نیاز خود را با قیمت مصوب تهیه کنند.

 

وی همچنین با تأکید بر حفظ فاصله اجتماعی در اماکن پرتردد تصریح کرد: با نصب برچسب‌های رنگی حد استاندارد فاصله اجتماعی تعیین شده و از هموطنان عزیز خواهشمندیم دستورالعمل‌ها را رعایت کنند تا ان‌شاالله شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع این زنجیره در کشور باشیم.

 

براساس گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، صدیقی در پایان با اشاره به عملیات ضدعفونی شبانه روزی در پایانه‌ها، افزود: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور، پایانه‌های تهران مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شوند و کارکنان سازمان پایانه‌ها با تلاش شبانه روزی سعی در فراهم آوردن محیطی امن و بهداشتی برای مسافران می‌کنند و امیدواریم هموطنان عزیز نیز با رعایت دستورالعمل‌ها ما را در این امر یاری کنند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها