10/26/2021
سه شنبه، ۰۴ آبان ۱۴۰۰
آتش خائیز بالاخره مهار شد

آتش خائیز بالاخره مهار شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از مهار آتش سوزی کوه خائیز شهرستان کهگیلویه پس از 8 ساعت طی ساعت 3 بامداد خبر داد.

اعتمادآنلاین| سید اسد الله هاشمی که از دیروز تا کنون در منطقه حضور دارد، گفت: آتش سوزی که ظهر دیروز از تنگ تکاب شهرستان بهبهان شروع شده بود و به سمت خائیز در حرکت بود، به دستور سریع استاندار محترم استان و با حضور به موقع نیروهای محیط زیست، منابع طبیعی، تشکل‌های مردمی پس از 8 ساعت تلاش فعلا مهار اولیه شده، اما نیروها همچنان جهت پایش و کنترل دقیق در منطقه حضور دارند.


وی اظهارکرد: به منظور جلوگیری از شعله ور شدن مجدد آتش، نیروهایی که در منطقه حضور دارند همچنان به حضور خود ادامه خواهند داد و مشغول پایش منطقه هستند.


مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از دغدغه زیست محیطی دکتر کلانتری استاندار محترم استان خاطرنشان کرد: دستور سریع استاندار، حضور به موقع نیروها، هماهنگی های برنامه ریزی شده و استفاده از تجربه آتش سوزی قبلی در همین منطقه، باعث شد که آتش خیلی زود مهار شود.


به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد، هاشمی بیان کرد: از همه دوستداران طبیعت، نیروهای مردمی و تشکل‌های زیست محیطی، یگان حفاظت و نیروهای ستادی و اجرایی محیط زیست، نیروهای منابع طبیعی و همه کسانی‌ که در این اطفاء نقش داشتند تقدیر و تشکر می نمایم.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها