8/13/2020
پنج شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
اکران آنلاین 3فیلم دیگر به پایان رسید

اکران آنلاین 3فیلم دیگر به پایان رسید

اکران آنلاین سه فیلم سینمایی دیگر با مجموع فروش بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان به پایان اکران رسید.

اعتمادآنلاین| با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین سه فیلم «کشتارگاه»، «تیغ و ترمه» و «بهت» که در ادامه مسیر سینمای آنلاین در فیلیمو و نماوا اکران شده بودند، مدت زمان اکران آنلاین هر سه فیلم به پایان رسید و به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شوند و بر روی پلتفرم‌های نماوا و فیلیمو قرار می‌گیرند.

 

این سه فیلم که به ترتیب بعد از فیلم‌های «خروج»، «طلا»، «زیرنظر» و «مهمانخانه ماه‌نو» به طرح اکران آنلاین پیوستند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش کمی بیشتر از 90 هزار بلیت در مجموع سه فیلم و دو پلتفرم، به زودی به شبکه نمایش خانگی وارد خواهند شد.

 

به این ترتیب از مجموع 90 هزار و 42 بلیت فروخته شده 37 هزار و 498 بلیت به فیلم «کشتارگاه»، 29 هزار و 889 بلیت به فیلم «تیغ و ترمه» و 22 هزار و 655 بلیت به فیلم «بهت» اختصاص دارد.

 

همچنین این سه فیلم روی هم رفته بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند که با وجود تعطیلی سینماها و حمایت صنوف سینمایی از طرح سینمای آنلاین به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر خواهد شد.

 

در هفته‌های پیش رو نیز سایر فیلم‌های مهم سینمایی به قطار اکران آنلاین خواهند پیوست تا دوستداران صنعت سینما بتوانند در عین حفظ سلامتی‌شان از ظرفیت فعلی سینما بهره‌مند شوند.

 

با توجه به معیارهای تعیین تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظر گرفتن حداقل 2.5 تماشاگر به ازای هر بلیت، در مجموع برآورد می‌شود که بیش از 225 هزار تماشاگر این سه اثر را به کمک طرح اکران آنلاین تماشا کرده‌اند.

 

منبع: مهر

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها