8/8/2020
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
دور دنیا| خودرو صدها زن در ژاپن پنچر شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| خودرو صدها زن در ژاپن پنچر شد

یک مرد ژاپنی که به دلیلی کاملاً عجیب لاستیک خودرو بیش از 100 زن را پنچر می‌کرد به دست پلیس این کشور دستگیر شد.

اعتمادآنلاین| یک مرد ژاپنی که به دلیلی کاملاً عجیب لاستیک خودرو بیش از 100 زن را پنچر می‌کرد به دست پلیس این کشور دستگیر شد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های ژاپنی خبر دادند، پلیس استان چیبا مردی را دستگیر کرده که تاکنون بیش از هزار لاستیک خودرو متعلق به زنان را در این منطقه پنچر کرده یا به آن آسیب جدی رسانده است.

 

این مرد 32ساله که «یوشیتو هارات» نام دارد معمولاً در مقابل سوپرمارکت‌ها و مناطق پررفت‌وآمد اقدام به پنچر کردن لاستیک خودروهای زنان می‌کرده تا بعد از آن، به بهانه کمک کردن به آنها در تعویض چرخ، با این زنان طرح دوستی بریزد.

 

با وجود موفقیت چندساله این مرد هوسباز، آخرین بار شانس با او یار نبود و وقتی دست‌به‌کار پنچر کردن چرخ خودرو یک زن 43 سال شد و پس از توقف خودرو زن، خودش را به او رساند و آمادگی‌اش را برای کمک ابراز داشت، زن به یاد آورد که سال گذشته نیز چنین اتفاقی برایش افتاده و همین مرد همین پیشنهاد را به او کرده است، به همین دلیل فوراً با پلیس تماس گرفت.

 

بعد از آن تحقیقات پلیس و کنترل دوربین‌های مدار بسته نشان داد که این مرد اقدام به پنچر کردن لاستیک خودرو زن کرده است.

 

با افشای این مساله مرد جوان به کرده خود اعتراف کرد و به بازجویان خبر داد که از سال 2013 بیش از هزار لاستیک را به همین صورت پنچر کرده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها