10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
دور دنیا| استانداری بصره ناقضان قرنطینه را به مرگ تهدید کرد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| استانداری بصره ناقضان قرنطینه را به مرگ تهدید کرد

در پی شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت‌های رفت‌وآمد به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری، مسئولان امنیتی استان بصره عراق به دامداران این شهر هشدار دادند در صورتی که به بهانه قرنطینه دام‌های خود را در کوچه و خیابان رها کنند، این دام‌ها سربریده و گوشت‌شان مصادره می‌شود.

اعتمادآنلاین| در پی شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت‌های رفت‌وآمد به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری، مسئولان امنیتی استان بصره عراق به دامداران این شهر هشدار دادند در صورتی که به بهانه قرنطینه دام‌های خود را در کوچه و خیابان رها کنند، این دام‌ها سربریده و گوشت‌شان مصادره می‌شود.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی خبر دادند، فرماندار منطقه شط‌العرب (اروندرود) در بیانیه‌ای تاکید کرد، از این پس تمامی دام‌ها به ویژه گاو و گاومیش‌هایی که صاحبان‌شان آنها را در خیابان‌های خالی رها می‌کنند مصادره و سر بریده خواهند شد.

 

او ادامه داد: پیشنهادی در دست بررسی است که از این پس گاوها و گاومیش‌هایی که در دوره قرنطینه مربوط به ویروس کرونا در کوچه و خیابان پرسه بزنند سر بریده و گوشت‌شان به نفع دولت مصادره شود.

 

او در عین حال گفت، اجرای بهداشتی این طرح مستلزم حضور دامپزشک برای معاینه دام‌ها پیش از ذبح است تا بعد از آن به کشتارگاه ارسال شوند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها