10/25/2021
دوشنبه، ۰۳ آبان ۱۴۰۰
واکسن کرونا تا آذرماه در ایران کشف می‌شود؟

واکسن کرونا تا آذرماه در ایران کشف می‌شود؟

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه بعدازظهر کمیسیون آموزش، با حضور معاون علمی رییس جمهور ابراز امیدواری شد که تا آذر ماه واکسن ویروس کرونا کشف شود.

اعتمادآنلاین| احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توضیح جلسه امروز بعدازظهر (سه‌شنبه 24 تیر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: این جلسه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای بررسی اقدامات انجام شده در خصوص تحقق شعار سال جهش تولید و عملکرد شرکت های دانش بنیان، پارک های علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور برگزار شد.

 

به گفته وی در این جلسه، ضمن توضیح ستاری‌ معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور درباره تلاش شرکت‌های دانش بنیان برای تولید واکسن کرونا، نسبت به کشف واکسن کرونا تا آذرماه ابراز امیدواری شد.

 

وی ادامه داد:‌ همچنین معاون علمی رئیس جمهور با اشاره به بازگشت نخبگان به کشور، پیگیری این موضوع را به عنوان یکی از برنامه‌های اساسی این معاونت برشمرد.

 

فلاحی در پایان گفت: اعضای کمیسیون نیز در این جلسه بر لزوم جلوگیری از واردات محصولات تولیدی توسط شرکت‌های دانش بنیان و ضرورت حمایت از استارت آپ‌ها، پارک‌های علم و فناوری تأکید کردند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها