10/25/2021
دوشنبه، ۰۳ آبان ۱۴۰۰
ورزشکاران المپیکی سطح آمادگی خود را ارتقا دهند
سرپرست کاروان ایران در توکیو:

ورزشکاران المپیکی سطح آمادگی خود را ارتقا دهند

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های المپیک توکیو خطاب به ورزشکاران المپیکی گفت که آنان سطح آمادگی ذهنی، روانی و جسمانی خود را حفظ کنند و ارتقا دهند؛ زیرا به احتمال زیاد بازی‌های 2020 برگزار خواهد شد.

اعتمادآنلاین|  سید نصرالله سجادی، سرپرست کاروان ایران  گفت: در این باره افزود: ویروس کرونا به عنوان میهمانی آمد و در سراسر جهان منتشر شد و تبعات زیادی داشت که یکی از آن در جهان ورزش بود. این ویروس باعث شد تا المپیک برای چهارمین بار متوقف شود و وضعیت آن مشخص نیست.

 

سرپرست کاروان ایران به المپیک توکیو ادامه داد: اما ورزشکارانی که سهمیه‌المپیک کسب کردند یا در حال کسب سهمیه هستند توجه کنند و از سطح آمادگی های ذهنی و روانی و جسمانی افول نکنند.

 

سجادی اضافه کرد: ورزشکاران و مربیان دقت کنند به احتمال زیاد بازی‌ها برگزار شود یا هدف برای اینکه می خواهد برگزار شود، متمرکز کنند.

 

وی می گوید: فرصت زیادی تا المپیک توکیو نداریم و همه توان را باید برای برنامه ریزی یک‌ساله  تا المپیک تدوین کنند تا در نهایت بهره ورری در این رویداد حاضر شوند. شاید تهدیدی که آمد فرصتی شد تا تجدید نظر کنیم.

 

سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو  این تعویق یک‌ساله تا برگزاری المپیک توکیو را فرصت طلایی دانست و گفت: انگار به میدان المپیک رفتیم و گفتند برگردید تا یکسال آینده فرصت دارید. امروز آن روز است و به آن توجه کنید و قدر بدانید.

 

سجادی اظهار امیدواری کرد این فرصت طلایی به رنگ مدالی باشد که ور زشکاران می خواهند کسب کنند.

 

ژاین حال پس از 56 سال و  برای دومین بار این کشور میزبان بازی های المپیک شده است که این دوره به دلیل گسترش ویروس کرونا به مرداد سال آینده موکول شد.

 

کاروان ایران به توکیو نیز تاکنون 52 سهمیه کسب کرده که تمام این سهمیه‌ها در بخش انفرادی است.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها