دزد مکار کفش‌های برلین دستگیر شد+ عکس | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
دور دنیا | دزد مکار کفش‌های برلین دستگیر شد+ عکس
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | دزد مکار کفش‌های برلین دستگیر شد+ عکس

تحقیقات چندروزه ساکنان منطقه‌ای در حومه برلین که مدتی بود کفش‌های خود را گم می‌کردند، آنها را به یکی از عجیب‌ترین سرقت‌های این شهر رهنمون کرد.

اعتمادآنلاین| تحقیقات چندروزه ساکنان منطقه‌ای در حومه برلین که مدتی بود کفش‌های خود را گم می‌کردند، آنها را به یکی از عجیب‌ترین سرقت‌های این شهر رهنمون کرد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، گم شدن مستمر کفش‌های مردم از مقابل منازل‌شان، در منطقه‌ای در جنوب غرب برلین، باعث شد ساکنان این محل به فکر دستگیری عامل این سرقت‌ها بیفتند.

 

ساکنان در این باره می‌گویند، گرچه که هیچ نوع کفشی از سندل گرفته تا ورزشی و حتی دمپایی از گزند حملات این سارق در امان نمی‌ماند، اما او مشخصاً علاقه خاصی به کفش‌های گران‌قیمت به ویژه کفش‌های پاشنه‌بلند و زنانه داشت.

 

به نوشته روزنامه تاگس اشپیگل، یکی از اهالی که کریستن میر نام دارد بعد از گم شدن کفش ورزشی‌اش تلاش کرد از طریق اطلاع‌رسانی در یکی از صفحات اجتماعی مخصوص ساکنان این منطقه، کفش گران‌قیمت خود را بیابد که در آنجا متوجه شد بسیاری از همسایگانش هم با همین مشکل مواجه هستند.

 

تا اینکه بعد از مدتی انتظار و کمین، موفق شد از این سارق مکار که اتفاقاً یک روباه بود عکس بگیرد و در همین شبکه اجتماعی با دیگر مالباختگان به اشتراک بگذارد.

 

او زیرعکس نوشت: من سارق را هنگام ارتکاب جرم و در حالی که یک جفت کفش آبی‌رنگ را به دندان می‌کشید گرفتم.

 

گویا کریستین با تعقیب روباه به تلی از کفش‌ها می‌رسد که این روباه به سرقت برده بود.

 

با اینکه این مرد نتوانست کفش‌های خود را پیدا کند، اما حداقل سه جفت کفش سالم به صاحبان‌شان بازگردانده شد.

 

روباه

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها