چرا سید جلال نیمکت‌نشین شد؟ | اعتمادآنلاین
9/18/2020
جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
چرا سید جلال نیمکت‌نشین شد؟

چرا سید جلال نیمکت‌نشین شد؟

مدافع باتجربه این تیم که در بازی‌های گذشته پرسپولیس برابر ماشین‌سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در ترکیب اصلی قرار گرفته بود در دیدار با نساجی مازندران نیمکت‌نشین شد و جای خود را به شجاع خلیل زاده داد.

اعتمادآنلاین| مدافع باتجربه این تیم که در بازی‌های گذشته پرسپولیس برابر ماشین‌سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در ترکیب اصلی قرار گرفته بود در دیدار با نساجی مازندران نیمکت‌نشین شد و جای خود را به شجاع خلیل زاده داد. سیدجلال حسینی کسی است که توانسته خودش را با تمرین کردن به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و پرافتخارترین در لیگ برتر تبدیل کند. بازیکنی که هنوز هم می‌تواند در لحظه کار‌هایی کند که نشان دهد بهترین مدافع میانی ایران است.

 

بازی کردن در سن و سال سیدجلال حسینی تمهیداتی می‌طلبد که یکی از این تمهیدات مراقبت از خود است. این مراقبت می‌تواند چند بازی در میان استراحت کردن باشد. بازیکنان پا به سن گذاشته زیادی را می‌شناسیم که در سنین بالای 34 سالگی چند بازی در میان نیمکت‌نشین شده و استراحت کرده‌اند. همچنین یکی دیگر از این مراقبت‌ها بازی نکردن در زمین‌های نامناسب است. یکی از این زمین‌ها چمن مصنوعی است. از آنجایی که ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از چمن طبیعی برخوردار نبوده و مصنوعی است بنابراین احتمال مصدومیت در آن افزایش می‌یابد کما اینکه در فصل جاری نیز چند بازیکن تیم نساجی مازندران به دلیل بازی در این زمین مصدوم شده‌اند. بنابراین یحیی گل‌محمدی و سیدجلال حسینی تصمیم درستی اتخاذ کردند و در بازی پرسپولیس با نساجی زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به میدان رفتند.

 

هرچند در دیدار قبلی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، سیدجلال حسینی در محوطه جریمه خودی هند کرد و یک پنالتی به تیم میزبان داد ولی این موضوع ربطی به نیمکت‌نشینی او نداشت. گل‌محمدی در مصاحبه پس از بازی با نفت مسجدسلیمان نیز این پنالتی تیم حریف را محصول اشتباه تیمی و نه فردی خواند تا بگوید سیدجلال حسینی به تنهایی مرتکب پنالتی نشده است.

 

فراموش نکنید سیدجلال حسینی 2 فصل دیگر (بخوانید تا پایان لیگ بیست‌و‌یکم) با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشته و دوست دارد تا پایان قراردادش در این تیم بماند. او می‌خواهد بماند و یحیی گل‌محمدی هم تمایل به حفظ کاپیتان پرافتخارش دارد. بنابراین هر دو تلاش می‌کنند از سیدجلال حسینی مراقبت کنند!

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها