طائب از اقدام وزارت اطلاعات در دستگیری شارمهد قدردانی کرد | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
طائب از اقدام وزارت اطلاعات در دستگیری شارمهد قدردانی کرد

طائب از اقدام وزارت اطلاعات در دستگیری شارمهد قدردانی کرد

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در حاشیه نشست مسئولان این سازمان از اقدام هوشمندانه و مقتدرانه وزارت اطلاعات در ضربه به انجمن موسوم به پادشاهی ایران و دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر تقدیر و تشکر کرد و آن را نشانه اقتدار و صلابت جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران دانست.

اعتمادآنلاین| رییس سازمان اطلاعات سپاه از اقدام مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر قدردانی کرد.

 

حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه صبح امروز (سه‌شنبه 14مردادماه) در حاشیه نشست مسئولین این سازمان از اقدام هوشمندانه و مقتدرانه وزارت اطلاعات در ضربه به انجمن موسوم به پادشاهی ایران و دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر تقدیر و تشکر کرد و آن را نشانه اقتدار و صلابت جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران دانست.

 

وی با اشاره به اهمیت هماهنگی و هم‌افزایی جامعه اطلاعاتی در صیانت از امنیت پایدار کشور، تاکید کرد: تلاش همه ما ایجاد امنیت همه جانبه برای مردم و ایران عزیز است و همواره خدای بزرگ را شاکریم که در این راه مقدس، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان(عج) رایاری کرده است.

 

جمشید شارمهد، سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می کرد، در سال 1387 عملیات انفجار در حسینه سیدالشهدای شیراز که در آن 14 نفر شهید و 215 نفر از عزاداران حسینی مجروح شدند، را طراحی و مسولیت آن را برعهده گرفته بود.

 

گروه تروریستی تندر در سال‌های اخیر نیز قصد اجرای چند عملیات بزرگ از جمله منفجرکردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن در حرم امام خمینی (ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی را داشت که با تسلط اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام ماند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها