یک نماینده مجلس دیگر به کرونا مبتلا شد | اعتمادآنلاین
10/1/2020
پنج شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
یک نماینده مجلس دیگر به کرونا مبتلا شد

یک نماینده مجلس دیگر به کرونا مبتلا شد

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از ابتلای خود به کرونا ویروس خبر داد.

اعتمادآنلاین| محمد علیپور، نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از ابتلای خود به کرونا ویروس خبرداد.

 

در این بیانیه آمده است:


«با سلام خدمت مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت اعلام میدارد بجهت حضور مستمر در صحن علنی و کمیسیون مجلس شورای اسلامی و حضور هفتگی در حوزه انتخابیه و خدمت‌رسانی به مردم شریف منطقه و حضور در میان مردم، از هفته گذشته علی‌رغم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی درگیر با کرونا شده و لاجرم بمدت چهارده روز الزاما باید موارد ایمنی را رعایت کرده و تحت مراقبت کرونایی قرار گیرم.

 

در عین حال به جهت مشکلات بیشمار موکلین عزیز از فرصت استفاده کرده و همچنان پیگیر مسائل و مشکلات مردم شریف می‌باشم و ضمن عذرخواهی از پیشگاه مردم شریف منطقه بدلیل عدم امکان دیدار حضوری و درخواست دعای خیر همشهریان عزیز اعلام میدارم به محض بهبودی همچنان با قوت هرچه تمام‌تر به خدمت‌گذاری خود به فضل الهی ادامه خواهم داد.

 

محمد علیپور (رحمتی) نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط وپلدشت در مجلس شورای اسلامی»

 

گفتنی است پیش از این وحید جلال‌زاده، نماینده مردم ارومیه و علی زنجانی، نماینده مردم نقده و اشنویه به کرونا مبتلا شده بودند.

 

منبع: ایسنا

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها