پرسپولیس پولی به برانکو نداده است | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
پرسپولیس پولی به برانکو نداده است
وکیل برانکو:

پرسپولیس پولی به برانکو نداده است

دارو بوسیچ وکیل برانکو، درباره اینکه آیا تاکنون پولی به این مربی پرداخت شده است، گفت: این موضوع واقعیت ندارد و پرسپولیس تاکنون پولی به برانکو نداده است. پرداخت پول به موکل من دروغ است.

اعتمادآنلاین| باشگاه پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی فیفا تا 16 مرداد مهلت دارد مطالبات برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را پرداخت کند. البته برخی مسئولان این باشگاه مدعی هستند پس از رسیدن به این تاریخ پای محرومیت نقل و انتقالاتی در میان نیست و از 16 مرداد پرسپولیس فرصت دارد برای تسویه حساب با برانکو و دستیارانش اقدام کند.

 

براین اساس در روزهای اخیر پرسپولیس توانسته نیمی از مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ را پرداخت کند اما این در شرایطی است که باشگاه ایرانی در تماسی که به تازگی با برانکو و وکیلش داشته به آنها اعلام کرده است جدا از پرداخت کامل پول زلاتکو، ایگور و مارکو استیلینوویچ بخش زیادی از طلب یک میلیون و 113 هزار یورویی خود مربی  کروات را هم می‌پردازد.

 

دارو بوسیچ، وکیل برانکو در روزهای اخیر بارها اعلام کرده حاضر به دریافت مطالبات وی به شکل قسطی نیست و پرسپولیس باید کل مطالبات برانکو را به شکل یکجا و کامل پرداخت کند.

 

هرچند ظاهرا پرسپولیسی‌ها بخشی از پول برانکو را آماده کرده اند اما به نظر می رسد این سرمربی تاکید دارد تا 16 مرداد باید کل پول خود را از پرسپولیس دریافت کند در غیر این صورت بحث فرصت یک ماهه پرسپولیس برای فرار از محرومیت و به احتمال زیاد کسر جریمه وارد مرحله نهایی خواهد شد.

 

از طرفی در صحبت‌هایی که مدیران باشگاه پرسپولیس امروز با مسئولان فدراسیون فوتبال انجام دادند جدا از بحث پیگیری سفر این تیم به قطر برای حضور در  لیگ قهرمانان آسیا، بخش اصلی مباحث درباره نحوه واریز پول به حساب برانکو بود و ظواهر نشان می دهد آنها از دبیرکل و مسئول روابط بین الملل فدراسیون درخواست کرده اند بحث دریافت مطالبات باشگاه از فیفا را به شکل جدی تری پیگیری کند اما پرسپولیس  به دلیل تحریم های کشورمان باید این مبلغ را تنها از طریق بانک های  کشورها همسایه به حساب برانکو واریز کنند.

 

همچنین دارو بوسیچ درباره اینکه آیا تاکنون پولی به این مربی پرداخت شده است، اظهار داشت: این موضوع واقعیت ندارد و پرسپولیس تاکنون پولی به برانکو نداده است. پرداخت پول به موکل من دروغ است.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها