تقدیر سهامداران شرکت پدیده از دستگاه قضایی+ عکس | اعتمادآنلاین
9/27/2020
یکشنبه، ۰۶ مهر ۱۳۹۹
تقدیر سهامداران شرکت پدیده از دستگاه قضایی+ عکس

تقدیر سهامداران شرکت پدیده از دستگاه قضایی+ عکس

در هفتم مهر ماه سال گذشته دادگستری استان خراسان رضوی طی اطلاعیه‌ای روند اجرای حکم پرونده شرکت پدیده شاندیز را تشریح کرد.

اعتمادآنلاین| جمعی از سهامداران شرکت پدیده با حضور در مقابل ستاد دادگستری خراسان رضوی از مسئولان قضایی که با حکم دقیق و جامع دادگاه سبب احیا شرکت پدیده و‌حقوق از دست رفته سهامداران شدند تقدیر کردند.

 

بر اساس این گزارش سهامداران پدیده، با دست نوشته ها و پلاکاردهایی که همراه داشتند، از اقدامات دستگاه قضایی در احیای حقوق از دست رفته مالباختگان، قدردانی کردند.

 

نمایندگان سهامداران شرکت پدیده در حاشیه این تجمع، در دفتر رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی حضور یافتند و در جریان آخرین وضعیت شرکت پدیده پس از صدور حکم قرار گرفتند.

 

غلامعلی صادقی، رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی در این دیدار با تشکر از اقدام سهامداران شرکت پدیده، تاکید کرد: ما فقط به وظیفه خود عمل کردیم و از عنایات خداوند متعال و الطاف حضرت رضا (ع) سپاس گزاریم و بحمدالله با حضور سهامداران، شاهد وضعیت مطلوب شرکت پدیده هستیم.

 

پنجم مرداد ماه سال گذشته بود که جزییات آرای محکومیت متهمان پرونده موسوم به پدیده شاندیز اعلام شد.

 

دادگاه پس از بررسی تمامی اسناد و مدارک اقدام به صدور حکم کرد و با صدور رأی دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران در نظام اقتصادی کشور شعبه مستقر در استان خراسان رضوی؛ متهمان پرونده پدیده به مجازات‌هایی از جمله حبس ابد، استرداد کلیه اموال و مجموع بیش از 150 سال حبس محکوم شدند.


همچنین در هفتم مهر ماه سال گذشته دادگستری استان خراسان رضوی طی اطلاعیه‌ای روند اجرای حکم پرونده شرکت پدیده شاندیز را تشریح کرد.

 

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: حدود 200 میلیارد تومان به شرکت پدیده مسترد شده است که در قالب سهام، واحد تجاری و سایر اموالی است که پس از کارشناسی به پدیده منتقل شده است. این موضوع با توجه به اینکه رد مال به شرکت صورت پذیرفته در کل به نفع سهامدارانی است که در این مجموعه شریک هستند.

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

تقدیر سهامداران شرکت پدیده

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها